Jump to content

onuralp

Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • Satoshi

  700 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Saygınlık Puanı

0 Nötr

onuralp Hakkında

 • Derece
  New
 1. Vebitcoin bittürk e yatırım yapmak isteyen arkadaşlar görüyorum kesinlikle bulaşmayın burda çok kişi parasını alamadı sakın ola kandırılıp almayın dolandırdılar bildiğimiz gasp ettiler ulaşabilirsek terslendik biz yandık siz yanmayın yabancı siteye geçin banka gibi güvenli nerdeyse hatırlatmakta fayda var VEBİTCOİN pişmanlıktır 5 gün iyi çalışır iyi site dersin 25 gün çalışmaz kafayı yersin.
 2. Vebitcoin bittürk e yatırım yapmak isteyen arkadaşlar görüyorum kesinlikle bulaşmayın burda çok kişi parasını alamadı sakın ola kandırılıp almayın dolandırdılar bildiğimiz gasp ettiler ulaşabilirsek terslendik biz yandık siz yanmayın yabancı siteye geçin banka gibi güvenli nerdeyse hatırlatmakta fayda var VEBİTCOİN pişmanlıktır 5 gün iyi çalışır iyi site dersin 25 gün çalışmaz kafayı yersin.
 3. Vebitcoin bittürk e yatırım yapmak isteyen arkadaşlar görüyorum kesinlikle bulaşmayın burda çok kişi parasını alamadı sakın ola kandırılıp almayın dolandırdılar bildiğimiz gasp ettiler ulaşabilirsek terslendik biz yandık siz yanmayın yabancı siteye geçin banka gibi güvenli nerdeyse hatırlatmakta fayda var VEBİTCOİN pişmanlıktır 5 gün iyi çalışır iyi site dersin 25 gün çalışmaz kafayı yersin.

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×