• Duyurular

  • Exploit

   Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

   5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
   Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
   Hız: 145 mh/s ETH
   Fiyat: 3400$
   Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
   İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit

madenci

Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • Satoshi

  1.800 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Ticaret Puanı

  N/A

Saygınlık Puanı

1 Nötr

1 Takipçi

madenci Hakkında

 • Derece
  Bronze Elite
 1. Arkadaşlar mining sisteminde kullandığım H81 chipsetli Asus anakartların bios ayarları en verimli şekilde nasıl olmalıdır ? Tecrübeli arkadaşlardan Fikir ve önerileri bekliyorum.
 2. benimde yaklaşık 9 gündür ETC lerime çöktü polo, ben artık bittrex te işlem yapıyorum
 3. durumun aciliyeti ile ilgili birkaç tane ardı ardına mesaj atın
 4. 2fa nın iptali için bu iş ile ilgilenen bir personele sorunu iletiyorlar, muhtemelen 2 gün içerisinde 2fa iptal edilecek. birkaç gün daha bekleyin size cevap yazacaklar.
 5. dün sabah classic ether wallet sitesinden bir cüzdan oluşturdum ve burada oluşturduğum cüzdana etc yönlendirdim, ilk parti 1 etc hesabıma 15 dk içinde yattı, bu demek oluyorki polo şu anda üçkağıt yapıyor, üretilen madenleri hesaplara yansıtmıyor, bilgi vermek istedim.
 6. I disabled the 2FA security on your account but also locked it to the profile page so we can perform a verification process. Please log in to your Poloniex account and enter your profile level 1 information and your phone number at: https://poloniex.com/profile Please use exactly the same information you have previously used. Let me know when you are finished and I will send it for verification immediately. bu mesaj gelecek. Yani hesabındaki 2fa iptal edilecek ama hesabın kilitli olacak. Hesabima kullanıcı adın ve sifrenle girdiğinde profilinde doldurman gereken yerler olacak. Daha önce verdiğin bilgiler ile aynı olmalı. Özellikle telefon numaran. Bu bilgileri doldurduktan sonra tekrar ticket at bilgileri doldurdum diye.
 7. Yardıma ihtiyacın olursa tekrar mesaj at
 8. Bu bilgilerden sonra bir süre sessiz kaliyorlar, ardı ardına bana yardım edin hesabima ulaşamıyorum şeklinde 2 veya 3 Mesaj atın. Daha sonra hesap 2fa iptal edilip hesabınız açılıyor. Yanlız hesabınızda 2fa kodunu tekrar aktif etmeden hesapta işlem yapamıyorsunuz. Hesap dondurulmuş şekilde açılıyor. 2fa sistemini devreye alırken 16 haneli kodu kenara kaydetmeyi asla unutmayın.
 9. bende 16 haneli kodu kaydetmeden 2 aşamalı doğrulamayı açmıştım, tam 15 gün bunlarla uğraştım, tesadüfen ekran görüntüsü aldığım resimleri gönderdim, zor bela açtırdım hesabı
 10. musicoin ile ilgili yardımı olabilirmisiniz bana ? özelden kodlarını yazabilirmisiniz ?
 11. olay zarar etmek değilki, üretileni hesapta görmek. Kaçmak gibi niyetimiz olsa kazıları bu siteye yönlendirmezdik
 12. inşallah dediğiniz gibi olur, maliyetlerin yüksek olduğu bir ortamda bunların yaşanması çok üzücü, cihazlar çalışıyor kazıyor fakat getiri yok
 13. ben 3 gündür poloda da ticket bıraktım hiç oralı bile olmuyorlar, sizin gibi bende bittrex e geçeceğim, hatta şimdi ethereumproject den wallet açtım, orada biriktirip bitrex e aktaracağım, bir polo hesabımızdan türkiyedeki siteye btc çekmek istedik 2 gündür oda gelmedi, sıkıntı oldukça büyük sanırım
 14. 1,0002 etc 3 gün önce transfer edildi, şu andada 1 etc daha hesaba gitmek üzere fakat hesaplarda halen gözükmüyor,
 15. yaklaşık 3 gündür üretilen etc ler polo hesabımda gözükmüyor, bu tip bir sorun yaşayan varmı ?