Jump to content

madenci

Üye
 • İçerik sayısı

  57
 • Satoshi

  3.850 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Ödül

  1

madenci Temmuz 29 2017 tarihinde ödül aldı

madenci en çok beğenilen içeriğe sahip!

Saygınlık Puanı

3 Nötr

5 Takipçiler

madenci Hakkında

 • Derece
  Silver
 1. 27 - 28 i sadece oc ile alamazsın, bios mod yapman gerekli, sistem simple minin ile her türlü stabil çalışacaktır, kartın biosuna göre mod yapmalısın
 2. Sabrın sonu selamet, gözünüz aydın..
 3. binance den gönderirseniz yüksek rakam göndermeniz gerekir, btc türk veya bittrex ten dilediğiniz miktarda gönderim yapabilirsiniz.
 4. ANAKART ne marka model ?
 5. eth aktarman için verilen cüzdan adresi senin accountuna özel, O cüzdan adresine eth attığın anda hesabına eklenmektedir.
 6. dostum, bu tip işler hemen çözülmüyor, bizim başımıza geldi 1 ay sürdü, 2 ay sürenler var, senden istenilen bilgileri ticket' ına yaz ve bekle, 16 haneli kodu da ticket' ına yazman gerekiyor ki ona göre hesabındaki 2fa iptal edilsin. Yönendirmelerime uyan arkadaşların hepsinin hesabı açıldı ve kullanıyorlar. o yüzden biraz sabır...
 7. Biraz ısrarcı olmanız gerekiyor, malesef yoğunluktan dolayı geç cevap alıyorsunuz, ayrı ayrı ticket açmayın tek ticket içinde ısrarla kodunuzu yazın ve gönderin.
 8. O konuda tam bir bilgim yok, ama denemenizde fayda var. Yardım sisteminde er yada geç mesaj gelir merak etmeyin
 9. Merhaba, destek talebinize 16 haneli kodu yazdıysanız beklemeniz gerekiyor, maalesef cevap verme süreleri biraz uzun, telefonunuzu değiştirmeden 2fa yı sistemden kapatarak işlem yapsaydınız çok iyi olacaktı.
 10. tek bir ticket daha faydalı olacaktır, hesabınız ile ilgili açık bilgiler verin, transfer yaptığınız id ler gibi bilgiler varsa daha hızlı işlem yapmaktalar, yaklaşık 20 - 30 gün sürebilir
 11. Bu kartla iyi bir bios moduyla 30 mh alırsın, tabi bunun yanında dag fix amd driverlarını sisteme yüklemen gerekiyor.
 12. Bahsettiğin ürün Fiyat performans açısından bırak yetersizi bulunmaz bir kart , piyasada fiyat olarak 600 -650 tl bandında koşan bir kart. basit bir mod ile 14.6 mh basar. 14.6 * 2 = 29.2 yani 2 kart 29.2 rahatlıkla basıyor, bana piyasada sıfır olarak 1300 tl bandında 29.2 basan bir kart bulun sonra bir ara görüşelim.
 13. dostum kartı almakla iyi yapmışsın fakat kartı standart modda kullanırsan 10 mhs den fazla kazmaz, ben tüm mining işlemlerimi bu kart ile yapıyorum ve 14.6 ile kazım yapmakta, ayrıca 4 gb ram ile mining işinin sıkıntıya girdiğini söyleyen arkadaşlarda yanılıyorlar, madencilik işlerinde herşeyin bir çözünü var, dag problemlerini ortadan kaldırıcak configürasyonlar ve yazılımlarda ufak tefek oynamalar ile 3 gb kartlarla bile uzun zaman daha kazım yaparsınız. piyasadan hangi kartı alırsanız alın bios modlarında oynama yapmazsanız kazım mh seviyeleriniz az olur.. benim riglerimde 3 gb kartlar dahi halen kazım yapmakta

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×