• Duyurular

  • Exploit

   Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

   5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
   Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
   Hız: 145 mh/s ETH
   Fiyat: 3400$
   Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
   İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit

gugukcu

Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • Satoshi

  1.100 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Ticaret Puanı

  N/A

Saygınlık Puanı

0 Nötr

gugukcu Hakkında

 • Derece
  Bronze
 1. hocam dediğiniz mesajı attılar gerekli bilgileri doldurdum ama ev adresi kısmında evi taşıdığım için hangi adresi verdiğimi unuttum o yüzden orayı boş bıraktım. ama tel no ve isim kısmını doldurdum kimlik bilgilerimi de ekledim. umarım sorun çıkarmazlar o kısım boş diye.
 2. tamam hocam yapayım en iyisi sağolun.
 3. İnşallah hocam 2 gün önce aynı şikayet kaydının benzerini yapmıştım onda da en son bu cevabı verdiler ama daha sonra dönmediler bunda hallederler inşaallah
 4. hocam en son şöyle bir mesaj geldi bundan sonra ne oluyor. bende 2fa için karekod veya 16 haneli pin yok şimdi. " Thank you for responding with the code. I will pass this on to an agent who can assist you in resetting the 2fa on your account. Please do enable 2fa on your account again after this reset, we notice an alarming amount of hack attempts on accounts not protected with 2fa. Your funds are at constant risk when you do not have this enabled. Please feel free to contact us if you have any further concerns."
 5. sağol hocam eyvallah. yakın zamanda dönerler inşallah. canımı çok sıktı bu konu.
 6. sağol hocam eyvallah. 2fa istemeden giriş yapabilirsiniz artık diye mesaj mı geliyor nasıl oluyor?
 7. teşekkür ederim sağolun. tekrardan mesaj atayım ben en iyisi.
 8. gereken bilgileri verdim en son şöyle bişey yazmışlar: Thank you for your message. I will pass this on to an agent who can assist you in resetting the 2fa on your account. bundan kaç gün sonra hallederler hocam sizce;? şu bilgileri istedi verdim. I need:*the type of coin, *the exact amount, *Tx ID, *date*please indicate which are deposits & which are withdrawals.
 9. benimle aynı durumda olup işi çözebilen var mı?
 10. maalesef kaydetmemiştim.bende çeşitli bilgiler istedi hepsini verdim. ama geç dönüyorlar. bu kadar geç yazılmaz. hesabı açsınlar direk satacam istersen 10 dolar olsun eth umrumda değil.böyle rezillik olmaz. hesaptaki parayı 8 haneli yazdım. mail adresim kodlar filan hepsi var halen doğrulama diye bişey uydurmuşlar. gece dönüş yapıyolar o da biri iki
 11. Poloniex Google Authenticator şifremi istedi giriş yaparken şifreleri doğru bir şekilde yazmama rağmen bir türlü giriş yapamadım bende uygulamayı telefondan silip tekrar yükledimi şimdi de şifre yok elimde. nasıl giriş yapacağım ben. destek masasına yazdım cevap vermiyor.