• Duyurular

  • Exploit

   Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

   5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
   Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
   Hız: 145 mh/s ETH
   Fiyat: 3400$
   Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
   İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit

dremo

Moderator
 • İçerik sayısı

  308
 • Satoshi

  16.400 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Ödül

  25
 • Ticaret Puanı

  N/A

dremo Ekim 5 tarihinde ödül aldı

dremo en çok beğenilen içeriğe sahip!

Saygınlık Puanı

130 Çok İyi

dremo Hakkında

 • Derece
  Gold
 1. eth ye geri dondum Sent from my SM-G925F using KriptoPara app
 2. evet oyle
 3. ıste ben pek guvenemedım o yuzden bıraktım kazmayı
 4. wallet falan hepsi btg nin sitesinde var Sent from my SM-G925F using KriptoPara app
 5. daha borsalara girmedi btg sitesinde hangi borsalarda oldugu yaziyor claymore12.6 Sent from my SM-G925F using KriptoPara app
 6. normalde gunde 2 eth kazan sıstemle btcgold kazmaya basladık yarım gunde 3 btg getirdi. havuz olarak http://btg.altpool.pro burayı kullandık.
 7. bence yatırım yapıcaksan saglam coın lere yatırım yap ethereum gıbı
 8. calıştır dedim derken usb yi taktıgınız zaman eger yukledıyse dırek mining e baslıyor sıstem zaten
 9. Stok:33 Adet Fiyat:325$+KDV urunleri turkiye distirbutor urunleri garantili ürunlerdir sifir kutusu acilmamis ürünlerdir
 10. Bitcoin, Ethereum ve ICO gibi kripto dünyasının balon olup olmadığı, teknolojinin kendisinden daha fazla konuşuldu. Kurumların blok zinciri yatırımları gün günü artıyor ama işletmeler ve tüketiciler için her zaman kısa sürede etki edecek mi? sorusuna cevap Money 20/20’de ele alındı. Geliştiricilere, blok zincirine hızlı erişim sağlayarak bitcoin uygulamaları oluşturmalarına yardımcı olan Chain‘in kurucusu Adam Ludwin blok zincirinin gürültüden ibaret olup olmadığını anlattı. 43 milyon dolar yatırıma sahip girişimin kurucusu yeni ürünleri Sequence‘e kısa değinerek bitirdiği konuşmasından kripto paranın değerinden geleceğine önemli noktaları paylaştı. Sunumu ilk hazırladığımda 150 milyar dolar pazar değerine sahip kripto para dünyasının şu an 170 milyar dolara çıktığını belirteyim diyerek söze giren Ludwin açıkçası bu ilgiden mutlu. Ama kripto parayı satanlar ve alanların arkadaki teknolojinin ne olduğunu bilmediğini de belirtti. Kripto paraların değerlenmesini çeşitlenmeyle açıklayan girişimicinin sunumunda kullandığı slayt işi özetiydi: 2014’te Alt Coin’lerin çıkması ve sonrasında Ethereum’un öncülüğüyle doğan ICO ekosistemi ile birlikte bitcoinin değerlenmesi artıyor. Bu değerin gerçek değer mi olduğu konusunda ise Ludwin, Coinmarketcap’in Wall Street Journal’den daha popüler olduğunu paylaştı. Bitcoinin dijital para birimi olmasına karşılık ödeme için kullanıldığı alanın hala genişlememiş olması akıllara balon işaretini getirse de girişimcinin bu konuda düşüncesi buranın bir zamanlar bilgisayarın filizlendiği Homebrew Computer Club gibi olduğu şeklinde. Kripto parayı, kripto varlık olarak tanımlayan girişimci bu varlığın yazılımda yeni bir dünyayı oluşturduğunu belirtti. Blok zinciri ekosistemine rakipleriyle birlikte yer veren Adam Ludwig’e göre hangisinin daha iyi olduğunu söylemek mümkün değil. Dropbox mı? Filecoin mi? veya Visa mı bitcoin mi? gibi ayrımların değerlendirilmesi konusunda girişimcinin bakış açısı ise sansür. Hızda, fiyatta ve ölçeklenebilme ve kullanım kolaylığı açısından Visa’nın dahil olduğu grubu öne çıktığını belirterek haklarını teslim eden girişimci, sansür direncine dikkat çekiyor. Ludwin’e göre erişimimin serbest ve açık olduğu, işlemlerin durdurulamadığı dünya daha ağır basıyor. Kripto paraya yatırım yapanların seveceği bir slaytı da paylaşayım; 2008’de 0 dolar olan pazar değerinin 2011’de 100 milyon dolara, 2013’te 10 milyar dolara, 2017’de ise 100 milyar dolara eriştiğini paylaşan Ludwig 2022’de nereye geleceğinin ise bu grafikten anlaşılmasının mümkün olduğunu belirtti. Blok zinciri sadece bir veri tabanı mıdır? sorusuna da değinen Ludwig burada önemli nokta olarak varlığın veri tabanı olduğunun altını çiziyor.
 11. Blockchain teknolojisinin ilk isimlerinden Jeff Garzik, yeni bir dijital para birimiyle kripto para dünyasında dikkat çeken bir yenilik getirmeye hazırlanıyor. Jeff Garzik’in öncülük ettiği METRONOME, farklı blok zincirleri üzerinde değişebilen bir kripto para birimi olacak. Örneğin Ethereum blok zinciri üzerindeki yayınlanan kullanılan kripto para birimi, Ethereum Classic’e geçiş yapabilecek. Yani blok zincirleri arasında geçiş yapılabilecek ki Metronome, bu özelliğine ithafen ‘cross-blockchain cryptocurrency’ olarak tanımlanıyor. Tehditle karşılaştığında farklı bir blok zincirine geçerek hayatta kalacak Garzik, Metronome ile hem olası değer kayıplarının önüne geçmeyi hem de farklı anlaşmazlık durumlarında daha uzun yaşayan bir kripto para dünyası kurmayı hedefliyor. Bloq adı bir girişimiyle Metronome’u geliştiren Garzik, kurumsal yatırımcıların da böyle bir şey görmekten heyecan duyacağını söylüyor ve kurumsal geliştiricilere özel geliştirme araçları sunacaklarını paylaşıyor. Bu sayede tekrarlayan ödemelerin ve çoklu para gönderimlerinin daha kolay yapılacağını da ekliyor. Las Vegas’ta düzenlenen ve bizim de yakından takip ettiğimiz Money 20/20 konferansında tanıtım yapan Jeff Garzik, Metronome’un bitcoin alternatifi olmadığını da ifade ediyor. Bloq’un Kurucu Ortağı ve Başkanı Matthew Roszak, Metronome sayesinde kurumsal şirketlerin kripto para dünyasına daha hızlı/kolay giriş yapabileceğini söylüyor. Paylaşılan bilgilere göre 10 milyon Metronome kripto parasının 2 milyonu Bloq aracılığıyla ana geliştiricilere ve destekçilere ayrılacak ve 8 milyonu ise piyasaya sunulacak. Açık artırmanın başlangıcı ise Aralık ayında olacak.
 12. çoğu coin in kendi cüzdanları var fakat yatırım yapıcağınız tutar çok yüksek bi tutar diilse güvenilir bir borsa da tutabilirsiniz öbür türlü tabi kaç coin e yatırım yapıcaıgınızı bilmediğim için bir sürü cüzdan açmanız gerekebilir.bide burdan da bakabilirsin. https://coinsutra.com/best-etherum-wallets/
 13. Facebook messenger paypal ile P2P(kullanıcıdan kullanıcıya)para transferi entegrasyonunun tamamlandığını duyurdu. Paypal bu sene mobil ödeme çözümlerini genişletmek için birsürü fintech firmasıyla ortaklık yapmaya başladı.PayPal, geleceğin mobil para transferinde olduğunu her fırsatta dile getirmekten de kaçınmadı.Öncelik olarak P2P (kullanıcıdan kullanıcıya) ödeme seçeneklerine ağırlık veren paypal bu sayede kullanıcı sayısını da cok fazla arttırdı. 2015 yılından beri kendi sohbet uygulaması üzerinden para transferi yapmaya izin veren Facebook ile daha önce de anlaşmış olan PayPal, kullanıcıların sosyal medya hesabı ile PayPal hesaplarını birleştirmelerine imkan tanıyacak bir entegrasyon oluşturmuştu. Şimdi ise bu ortaklığı bir adım ileriye götürerek, Facebook Messenger uygulaması üzerinden PayPal hesapları aracılığıyla hiçbir aracı olmaksızın kullanıcıdan kullanıcıya (P2P) para transferi yapılmasının önü açıldı. Facebook Messenger üzerinden gerçekleşecek kullanıcıdan kullanıcıya para transferleri için sadece bir defaya mahsus hesap etkinleştirme işlemi gerekiyor. Sosyal medya devinde hesabı olan PayPal müşterileri, para transferi için tercih ettikleri ödeme seçeneği ekranından PayPal simgesinetıklayarak bundan sonraki para transferi işlemlerinde bu teknolojiden istifade edebiliyorlar. Sadece para gönderme işlemlerinde değil, para alma işlemlerinde de kullanılabilecek bu entegrasyondan şu an için sadece ABD’li kullanıcılaryararlanabilecek. PayPal tarafından yapılan resmi açıklamada, tüketicilerin her an her yerden para transferi yapmak istediklerine vurgu yapıldı. İleri seviye teknolojilerin iyiden iyiye hayatımıza girdiği şu dönemlerde, yeni neslin para transferi konusunda geleneksel yöntemlerle vakit kaybetmek istemedikleri hakkında bilgi verildi. PayPal olarak yaz ayları boyunca yaptıkları ortaklıklar hatırlatılarak, yeni neslin istediği türden para transferi çözümleri sunmak amacıyla hizmet alanlarını genişlettikleri de söylendi. 2016 yılında Facebook ile yaptıkları anlaşmanın ardından 2,5 milyondan fazla ABD’li kullanıcının hesaplarını sisteme entegre ettiklerini belirten PayPal yetkilileri, Messenger’ı bu ana kadar bir iletişim aracı niteliğinde kullandıklarını, bundan sonra ise doğrudan para transfer aracı olarak kullanacaklarını ifade ettiler.
 14. telefonun anaekranı na investing i indirdiğiniz de hepsini görüyorsunuz zaten
 15. Dubai ulusal kriptopara birimini yayınlamaya hazırlanıyor.Dubai vatandaşlarının akıllı telefonlarından ulaşabilicekleri kripto para birimiyle Dubai hükümeti ile bağlantılı olan ,olmayan birçok servisin ödemesinin burdan yapılması planlanıyor. emcash adı verilen bu kriptopara biriminin geliştirilmesi için İngiltere merkezli blockchain girişimi Object Tech ve Emcredit’in ortak bir çalışma yürütüyor.Çalışmanın ne zaman biticeğine dair henüz bir açıklama yapılmadı. Emcredit Ltd CEO’su Muna Al Qassab, emPay adı verilen mobil uygulama aracılığıyla tüm vatandaşların kullanımına sunulacak yeni para biriminin kahve ödemesinden okul taksidi ödemesine kadar bir çok farklı alanda kullanılabileceği ve NFC gibi teknolojilerle de ödemeler yapılabileceğini belirtiyor. Bu sistem sayesinde hem vatandaşların çok daha güvenli bir ödeme sistemine sahip olması sağlanacak hem de satıcıların ödemelerini çok daha hızlı bir şekilde almaları sağlanmış olacak.