• Duyurular

  • Exploit

   Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

   5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
   Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
   Hız: 145 mh/s ETH
   Fiyat: 3400$
   Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
   İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit

Exploit

Admin
 • İçerik sayısı

  274
 • Satoshi

  18.300 
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Ödül

  17
 • Ticaret Puanı

  100%

Exploit Haziran 27 tarihinde ödül aldı

Exploit en çok beğenilen içeriğe sahip!

Saygınlık Puanı

316 Çok İyi

Exploit Hakkında

 • Derece
  Gold

Kripto Para Tercihleri

 • Favori Para
  ZEC
 • Favori Havuz
  Flypool

Güncel Profil Ziyaretleri

2.758 profil görüntüleme
 1. bahis sitelerindeki BTC ödemeleri için belirtilen bir durum.
 2. ekran kartını 2GB, dolayısıyla DAG dosyası önbelleği oluşturamıyor. zcash kazmanızı tavsiye ederim, 4gb ve üzeri kartlarla eth madenciliği yapılabiliyor.
 3. PC'ye bir zararı olmaz, zcash kazarak başlayabilirsiniz. nvidia zcash madenciliği diye arama yapabilirsiniz içerikler mevcut
 4. 1-) Gençler satıyor zaten, profesyonel iş gözüyle bakanlardan satan bulamazsınız. Çoğu arkadaş köşeyi dönmeyi beklediği için gelirler biraz düştüğünde beğenmez ve elden çıkarır. Daha önce iş kurmuş, ticareti tecrübe etmiş insanlar için mükemmel rakamlardır roi süresi 12 ay olsa bile. Biz bu işe girdiğimizde Roi süresi 16 aydı. 2-) Zorluk seviyesi 3 ayda 4 kat arttı. Kur fiyatı 50 kat arttı. Elimizdeki kart 0,0001 ether kazsın problem değil. Önemli olan o miktarın değeri. 3-) Yeni nesil karttan kastınız Vega serisi ise, üst segment ürünü olacak, şu anda karaborsaya düşmüş RX serisine %50 pahalı ödemekten bi farkı olmayacak fiyat/performans anlamında 4-) İkinci el satan siteleri ve riglerden geçilmeyen durumu örneklemenizi rica edeceğim. Biz topluyoruz mesela ikinci el rig ilanı görürseniz bize gönderirseniz çok seviniriz. 5-) Ekran kartı üreticisi kurumsal bir firmadır, coin'i yatırım yapacak olsa ayrı bir yatırım şirketi kurardı, kurumsal hayatta işler böyle yürüyor. 6-) Biz dediğiniz çok kazandıran sistemi satıyoruz ve çokça da sattık. Mayıs ve haziran ayında 1200 adet kart geçti elimizden, sadece müşterilerimize giden. Üretici ile anlaşmanız olsa ve her ay yüklü alım taahhütü verseniz, bunu yerine getirmek için ihtiyaç fazlasını siz de satardınız.
 5. Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler
 6. Usb oneririz. Simplemining.net arastrin herseyi hazir gelen tak-calistir isletim sistemidir. Rom'lari bulup yukluyorsnz
 7. gpu pazarında amd fiyat/performans ürünü üretir çoğunlukla, nvidia üst segment ürünü. dolayısıyla fiyat-performans farkı oluşuyor. amd chipset'li kartlarla sistem kurduğunuzda ROI süreniz 3 ay ise, nvidia ile kurduğunuzda 4-5 ay arası diyelim. Teorikte böyle ama pratikte amd kartı bulunmadığı için, beklediğinizde de kaybettiğiniz parayı hesap edince, nvidia ile de kurmak mantıklı gelebiliyor.
 8. Mining için herşeyi içinde hazır gelen bir işletim sistemi mevcut: www.simplemining.net - dosyayı indir, usb yaz, usb içindeki config dosyasına mail adresini yaz, usbyi tak rigi çalıştır, simplemining.net sitesine aynı mailinle giriş yap ve rigini yönet. bu kadar basit.
 9. Doğrudur. Altındaki kutuya da tükettiği watt değerini ve onun altına da usd cinsinden elektrik birim fiyatınızı (ev elektriği TR fiyatına göre yaklaşık 0.12 usd) girerseniz tam kâr ettiğiniz gelir çıkar ortaya.
 10. Gönderme ile ilgili bir yanlışlık yapmadığınızı varsayarak yazıyorum; bu aralar birkaç gündür ethereum blockchain network'ünde problem var. Çoğu havuz ve borsalar arasında da transfer işlemleri donmuş durumda. ETH bu yüzden de birkaç gündür değer kaybetmekte.
 11. Ekran kartlarının tam modelini paylaşırsanız ve ram türleri ile birlikte, elinde olan gönderebilir size mod dosyasını. atiwinflash programı ile gpu'ların içine atabilirsiniz.
 12. Bu işi TR'de başlatan firmadır.
 13. Yapılsa dahi çok verim alınmıyor maalesef.