Jump to content
dreamturk

Litecoin Alımı Hakkında

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar elimde 7-8 bin lira var litecoin almak istiyorum.Litecoinin koinim.com dan mı almam iyi olur yoksa bittrex borsasından mı alsam daha iyi olur.Şuan koinim ile bittrex arasında litecoin arasında 5 tl var bittrexden alırsam zarar edermiyim kısa 3-4 aylık bir yatırım planlıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

borsayı takip et 2-3 satıcı belirle bazen dip fiyata çekiyorlar uygun alabilirsin 

ama o para elinde ise bence bu kadar çok yatırım yerine kazım ürünü alma daha yararlı olur 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, 5 saat önce tarihinde yazdı:

kısa vadeli bir yatırım olacak 3-4 aylık tekrardan amorti etmem gerek 

Amorti edeceğinin hiç bir garantisi yok ama bitcoin gibi olursa sıkıntı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kısa vadeli bir yatırım olacak 3-4 aylık tekrardan amorti etmem gerek 

Keske oyle bi amorti yontemi olsada bizde faydalansak.Ava gidip avlanmakta var bu iste

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sonuçları bu başlık altında resimli olarak sizinle paylaşacağım bakalım av mı yoksa avcımı olacağım litecoin alımını yarın yapacağım inşaAllah gazamız mübarek ola :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

paran bolsa gel bitcoin havuzumuza katıl sende :D

paraları yedik gardaşş 42,5 dolardan 49 tane ltc aldık bakalım sonuçları arada paylaşırım

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

paraları yedik gardaşş 42,5 dolardan 49 tane ltc aldık bakalım sonuçları arada paylaşırım

güzel yatırım inşAllah ltc 1500 dolar olur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

güzel yatırım inşAllah ltc 1500 dolar olur :D

saolasın kardeşim umarım tüm yatırımcılar emeğinin ve parasının karşılığını fazlasıyla alırlar herkesin yüzü gülsün yuvalar yıkılmasın:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On Tue Jul 18 2017 at 4:08 PM, dreamturk said:

Gardaşım hayırlı olsun Allah pişman etmesin ben çok çok yeniyim litecoin araştırıyorum 1 haftadan beri 10 bin TL kredi çekip almak istiyorum ama hiç bir bilgim yoktur ne borsa bilirim ne coin nede cüzdan krediyi her şekilde öderim litecoin batmadığı sürece 4 5 yıl karışmam çünkü nasip olursa 5 yıl sonra evimi satıp üstüne birikinti yapıp daha iyisini almayı hedefliyorum bana önerin ne olur diğer arkadaşlar dan yardım istiyorum bu konuda ne gibi bir yol izlemek gerekiyor saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardes saolasin ben litecoinden karimi alip cikis yaptim.suan daha ucuz olan,projesi iyi ve coin miktari az olan coinlere yatirim yaptim onlarin yukselmesini bekliyorum yardim edilecek bir durum olursa yardim ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular