• Duyurular

  • Exploit

   Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

   5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
   Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
   Hız: 145 mh/s ETH
   Fiyat: 3400$
   Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
   İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
ynsarcn

İşte Madenciler Için En Iyi Anakart

Bu konuda 5 ileti var

Asrock un en yeni anakartı piyasaya cıkıyor. Madenciler için özel üretilmis bir anakart. 1151 pin dd4 ve tam 13 adet ekran kartı kullanılabiliyor. Türkiye de suan satısta yok malesef. Ortalama fiyatı 300 dolar civarı. 

IMG_3641.PNG

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Soner Hasgül, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Şu anda aktif olarak kullanıyorum sorunsuz 13/13 dolu değil ama zamanla dolduracağız inşallah 

13 adet suan kaldırmıyor diye biliyorum. Amd yazılımdan dolayı

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

 • Etiket tabanlı benzer içerikler

  • Yazan: Sedat Bilgin
   İşlevi Bitcoin Marka S-link Model SL-EX116 Tipi PCI-E 1x to 16x Sata 6pin
       Versiyon:                              7

  • Yazan: Sedat Bilgin
   Gerçek 1650Watt  12 Kablo Çıkışı Destekler  6 Ekran kartını besler  

   Kaliteli güç kaynaklarının tek adresi Everest EPS-1650 , yüksek güce performans ve verimlilikten ödün vermeden sahip olmak isteyen kullanıcılar için yeni nesil güç kaynağı EPS-1650 1650'ı tasarladı.%90'ı aşan verimliliği, Yüksek güçlü ve sessiz fanı, ekstra soğutma teknolojisi ile Everest EPS-1650 herşeyin mükemmelini arayan kullanıcılar için üstün kalite ve titizlikle geliştirilmiştir.

   Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip işlemcileri ve gelişmiş diğer sistemler ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

   120X120mm boyutlarında ki kırmızı fanı ile maksimum soğutma düzeyine ulaşarak ısı düzeyini minimum seviyeye indirir.Her kullanıcının hayali olan minimum ses ve maksimum soğutma sağlayan bir güç kaynağı rüyası EPS-1650 ile gerçek olacak ! 

   Güç kaynağının soğutmasını sağlayan 12cm fanın geniş hacimli yapıda tasarlanmış fan ızgaraları havanın hızlıca güç kaynağına etki etmesini sağlar.Bu sayede hava akışını maksimuma çıkarırken bal peteği formundaki tahliye kanalları ile sürtünmeyi azaltır, daha düşük ses seviyesi ve yüksek performans sağlar.

   Tüm bileşenlerinize yetecek güç maksimum bağlantı ile emrinizde.Anakart bağlantıları 5 adet IDE, 7 adet SATA ve 4X PCI Express 6+2  4+4 Pin ile toplamda 12 Adet güç bağlantısı sunan Everest EPS-1650 kılıflı yapıdaki kabloları ile hem kasa içi dağınıklığı önler hemde kasa soğutmasına katkıda bulunur. 

    
    
   Marka Everest Model EPS-1650 Real-W 1650W
  • Yazan: ynsarcn
   Dün gece itibarıyla bitcoin gold gpu ile kazmaya baslandı. Bitcoin ler arasında gpu ile kazılan tek coin oldukca karlı oldugu soyleniyor. Eth dan bitcoingolda gecen var. Tam olarak nasıl kazıldıgı konusunda henüz bilgim yok. Bilgisi olan varsa paylasabilirmi
  • Yazan: Soner Karaca
   alsatbitcoin.com            bitcoinalim.com            bitcoinfinans.com            bitcoinkutusu.com            bitcoinsatal.com            bitcoinsatim.com            bitcointahvil.com            satilikbitcoin.com  
   İLGİLİ ARKADAŞLAR 5385641810 SONER 
    
  • Yazan: dremo
   Bitcoin, Ethereum ve ICO gibi kripto dünyasının balon olup olmadığı, teknolojinin kendisinden daha fazla konuşuldu. Kurumların blok zinciri yatırımları gün günü artıyor ama işletmeler ve tüketiciler için her zaman kısa sürede etki edecek mi? sorusuna cevap Money 20/20’de ele alındı.
   Geliştiricilere, blok zincirine hızlı erişim sağlayarak bitcoin uygulamaları oluşturmalarına yardımcı olan Chain‘in kurucusu Adam Ludwin blok zincirinin gürültüden ibaret olup olmadığını anlattı. 43 milyon dolar yatırıma sahip girişimin kurucusu yeni ürünleri Sequence‘e kısa değinerek bitirdiği konuşmasından kripto paranın değerinden geleceğine önemli noktaları paylaştı.
   Sunumu ilk hazırladığımda 150 milyar dolar pazar değerine sahip kripto para dünyasının şu an 170 milyar dolara çıktığını belirteyim diyerek söze giren Ludwin açıkçası bu ilgiden mutlu. Ama kripto parayı satanlar ve alanların arkadaki teknolojinin ne olduğunu bilmediğini de belirtti.
   Kripto paraların değerlenmesini çeşitlenmeyle açıklayan girişimicinin sunumunda kullandığı slayt işi özetiydi:

   2014’te Alt Coin’lerin çıkması ve sonrasında Ethereum’un öncülüğüyle doğan ICO ekosistemi ile birlikte bitcoinin değerlenmesi artıyor. Bu değerin gerçek değer mi olduğu konusunda ise Ludwin, Coinmarketcap’in Wall Street Journal’den daha popüler olduğunu paylaştı. Bitcoinin dijital para birimi olmasına karşılık ödeme için kullanıldığı alanın hala genişlememiş olması akıllara balon işaretini getirse de girişimcinin bu konuda düşüncesi buranın bir zamanlar bilgisayarın filizlendiği Homebrew Computer Club gibi olduğu şeklinde.

   Kripto parayı, kripto varlık olarak tanımlayan girişimci bu varlığın yazılımda yeni bir dünyayı oluşturduğunu belirtti. Blok zinciri ekosistemine rakipleriyle birlikte yer veren Adam Ludwig’e göre hangisinin daha iyi olduğunu söylemek mümkün değil. Dropbox mı? Filecoin mi? veya Visa mı bitcoin mi? gibi ayrımların değerlendirilmesi konusunda girişimcinin bakış açısı ise sansür.

   Hızda, fiyatta ve ölçeklenebilme ve kullanım kolaylığı açısından Visa’nın dahil olduğu grubu öne çıktığını belirterek haklarını teslim eden girişimci, sansür direncine dikkat çekiyor. Ludwin’e göre erişimimin serbest ve açık olduğu, işlemlerin durdurulamadığı dünya daha ağır basıyor.

   Kripto paraya yatırım yapanların seveceği bir slaytı da paylaşayım; 2008’de 0 dolar olan pazar değerinin 2011’de 100 milyon dolara, 2013’te 10 milyar dolara, 2017’de ise 100 milyar dolara eriştiğini paylaşan Ludwig 2022’de nereye geleceğinin ise bu grafikten anlaşılmasının mümkün olduğunu belirtti.

   Blok zinciri sadece bir veri tabanı mıdır? sorusuna da değinen Ludwig burada önemli nokta olarak varlığın veri tabanı olduğunun altını çiziyor.
 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.