• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
bysasa

1 Ağustos’Ta Bizi Neler Bekliyor

Bu konuda 1 ileti var

2008 yılında Satoshi Nakamoto’nun tasarladığı ‘kripto para’ kavramı, küresel finans çevrelerinde eşine az rastlanır türden bir çığır açtı. Tarihinde 9. yılına girdiğimiz, bitcoin’le başlayıp altcoin’lerle güçlenen kripto para piyasasındaki gelişmelere her gün bir yenisi ekleniyor, eklenmeye devam edecek.

Bu 9 yıllık süreçte kripto camiası olarak hepimiz, bu yeni kavramla birlikte günlük hayatımızda, alışkanlıklarımızda dahi irili ufaklı birçok değişim tecrübe ettik. Çığ gibi büyüyen ve ardı arkası kesilmeyen gelişmeler de blockchain’in deneylerinden biri olan kripto para kavramının olgunlaşıp büyümesine katkıda bulundu.

Bitcoin de piyasada öncü kripto para olarak bugüne kadar hakkında en çok şey duyduğumuz, okuduğumuz, yazdığımız blockchain projesi oldu. Satoshi Nakamoto’nun dünyaya armağanı bitcoin, 9 yıllık tarihinde belki de en hareketli zamanlarını yaşıyor.

2017 yılı içerisinde hem 3000 dolar eşiğini geçerek tüm zamanlar rekorunu kıran, hem de ethereum başta olmak üzere altcoin’lerin yükselmesiyle kripto para camiasında koltuğu sallanan bitcoin’i 1 Ağustos’ta çok önemli bir sınav bekliyor: SegWit (Segregated Witness). Yani, Ayrılmış Tanık.

Konunun devamı aşağıdaki linkte 

http://coin-turk.com/bitcoin-olceklenme-dosyasi-segwit-nedir-1-agustosta-bizi-neler-bekliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bysasa
      Arkadaşlar elimde biriken (minergate) bytecoinlerimi güvenli bir cüzdana çekmek istiyorum ama sitesi çalışmıyor şuan önereceğiniz bir bytecoin cüzdanı varmı 
      hatırı sayılır bir adet birikmiş önerisi olan varmı 
    • Yazan: bysasa
      Arkadaşlar forum için ticareti arttırmak bu işe yeni başlayan yada ticaret yapmak isteyen bütün üyeler için bu başlık altında ticaret faaliyetlerimizi yürütelim 
      İlk olarak ben uygun kurdan Musicoin - Gold coin - Iota alımları yapıyorum elinde olanlar bana özelden tekliflerini yollasınlar lütfen 

• Yazan: HakanYAZICI
      Bitcoin ve altcoinlerin sürümlerini ve diğer bir çok teknik detayı takip edebileceğiniz bir web sitesi keşfettim arkadaşlar. Kendi sitemde değindim buradaki üyelere de bildirmek istedim. Özellikle bu detaylara meraklı arkadaşların ilgisini çekebilir http://cryptocoin.cc/
      Bazen hani neden bu coin patladı dediğiniz durumların cevabı burada olabilir.
    • Yazan: mustafa çor

Abilerim lise son öğrencisiyim.Derdim şu ki gelirim yok ve çok ihtiyacım var küçük bir yerde yaşıyorum çevremde iş yok üniversiteye gitmem için az da olsa para kazanmam gerekiyor Aylık 100 TL de olsa kazanmak istiyorum bu sistemle ne yapabilirim desteğe çok ihtiyacım var telefon numaramı özelden verebilirim yardımdcı olmak isteyenlere ne yapabilirim bir akıl verin fazla parada gözüm yok dediğim gibi aylık 100 tl bile olsa yeter li 
    • Yazan: HakanYAZICI
      Merhaba Kriptotr sakinleri, az önce başıma gelen bir olaydan dolayı sizlerin de fikirlerini almak istedim. Sizce adres olarak en kullanılabilir adres yapısı sizce hangi kriptoparada? Hangi altcoin adresi insanı tek tek yazmak zorunda kalırsanız kanser etmiyor.
      Benim adayım Lisk. "L" harfi ile sonlanan bir rakam dizgesinden oluşuyor. Sizce daha güzel bir adres yapısı var mı? Siz olsanız nasıl bir adres tasarlardınız?
        Bitcoin 1HAKANCGWyniXZPUWBJAudSmjD2QjEMpEH   Ethereum 0x2F77B1303D1D780f109E3a32C63337CF6Dc1c8eb   Dash XdVchUXCApWvuQL2B7YQVD38qr7Tb4Yqyo   Monero 45uasUnnLb4MygprVr76efHA46uprcLTfJhNDcCbodRNbr3p8aAt1JbQodz5N9RB1kVXUDqsxMdhX6r4zwkLhpE67ErA6Ko   Litecoin LhHQLoTaHYPM6FubZXbdWwb5XiCS685DSS   Lisk 8137047418448117277L
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.