• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
madenci

Poloniex Üretilen Etc Leri Hesaplara Yansıtmıyor

Bu konuda 24 ileti var

ynsarcn, Şimdi tarihinde yazdı:

1 etc altındaki odemeler polo da görünmüyor. Toplamda 1 etc olunca hesapta gorunur. 

1,0002 etc 3 gün önce transfer edildi, şu andada 1 etc daha hesaba gitmek üzere fakat hesaplarda halen gözükmüyor, 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
madenci, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

1,0002 etc 3 gün önce transfer edildi, şu andada 1 etc daha hesaba gitmek üzere fakat hesaplarda halen gözükmüyor, 

Gecen hafta zec te de böyle bir sorun olmstu. Yaklasık 10 gün hesaplara gecmedi. Disable olmustu. Simdi düZelmiş. Aynı sey olmus olabilir. Polo bu ara boyle sıkıntılar yaratıyor. Bittrex i kullanabilirainiz. Bir süredir bende bitrex kullanıyorum. Yeni gelecwk ödemwlwri oraya yonlendirebilirsinz. İstersen düzelince geri dönersin. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yaklaşık 3 gündür üretilen etc ler polo hesabımda gözükmüyor, bu tip bir sorun yaşayan varmı ?

Aynı sorun bende var.5-6 gun gecmesine ragmen hesapta gozukmuyor etc ler.support a da ticket bıraktım id tx resimleride koydum.ses seda yok beklemedeyiz.normalde kural olarak 1 etc altındaki depositler gozukmuyor ama benimkide sizinkide bundan fazla.zaten boyle olunca hemen bittrex e gectim bende orda sıkıntı yok suan için.ama poloda deposit sıkıntısı var hem maden olarak hem bi wallet dan transfer ederseniz.oyuzden kazı yaptıgınız pool a girdiginiz adresi ya bi wallet la yada direk bittrex ile degiştirin bence.para cekmede sıkıntı yok ama poloda.sorun sadede deposit ve madenden gidenlerde.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynı sorun bende var.5-6 gun gecmesine ragmen hesapta gozukmuyor etc ler.support a da ticket bıraktım id tx resimleride koydum.ses seda yok beklemedeyiz.normalde kural olarak 1 etx altındepositlwr gozukmuyor ama benimkide sizinkide bundan fazla.zaten boyle olunca hemen bittrex e gectim bende orda sıkıntı yok suan için.ama poloda deposit sıkıntısı var hem maden olarak hem bi wallet dan transfer ederseniz.oyuzden kazı yaptıgınız pool a girdiginiz adresi ya bi wallet la yada direk bittrex ile degiştirin bence.para cekmede sıkıntı yok ama poloda.sorun sadede deposit ve madenden gidenlerde.

Ben poloyu begeniyordum kullanıs olarak ama bu sıkıntılar yızunden bitrex e gectim 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben 3 gündür poloda da ticket bıraktım hiç oralı bile olmuyorlar, sizin gibi bende bittrex e geçeceğim, hatta şimdi ethereumproject den wallet açtım, orada biriktirip bitrex e aktaracağım, bir polo hesabımızdan türkiyedeki siteye btc çekmek istedik 2 gündür oda gelmedi, sıkıntı oldukça büyük sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ben poloyu begeniyordum kullanıs olarak ama bu sıkıntılar yızunden bitrex e gectim 

Aynen bende.polodaki 2-3 etc vardı onlarıda gonderdim bittrex e zaten.insallah deposit asamasında kalan etclerde gelsin direk bittrex e gondericem.Ama gercekten yaptıkları sey insanı magdur ediyor.ben mesela etcleri bitcoin yapıcaktım malum yapamıyorum suan.Zaten tum borsa geberik.Musicoin kazıyo makina insallah toparlar yakında.Yoksa dipsiz kuyu gibi hergun yuzde 10 dususlerler kazdıgımız hersey buhar olucak.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Poloniexden kacın arkadaslar.Yegane verebiliceğim tavsiye bu.depositlerinizde gelirse 1 dakka tutmayın bence.Bunların ipiyle kuyuya inilmiycegini yasayarak gorduk.supportları bile donmuyor nize.Bunlardan ne köy olur ne kasaba

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen bende.polodaki 2-3 etc vardı onlarıda gonderdim bittrex e zaten.insallah deposit asamasında kalan etclerde gelsin direk bittrex e gondericem.Ama gercekten yaptıkları sey insanı magdur ediyor.ben mesela etcleri bitcoin yapıcaktım malum yapamıyorum suan.Zaten tum borsa geberik.Musicoin kazıyo makina insallah toparlar yakında.Yoksa dipsiz kuyu gibi hergun yuzde 10 dususlerler kazdıgımız hersey buhar olucak.

Kardesim milleti zarar ettirip dökene kadar böyle düser süründürürler. Sadece coin değil normal borsalar içinde bu gecerli iyi bir silkeleme yaparlar herkes bıkar ondan sonra fiyatlar cosar sonra sabırsız olan kaybeder ve obabalar kazanır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ynsarcn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kardesim milleti zarar ettirip dökene kadar böyle düser süründürürler. Sadece coin değil normal borsalar içinde bu gecerli iyi bir silkeleme yaparlar herkes bıkar ondan sonra fiyatlar cosar sonra sabırsız olan kaybeder ve obabalar kazanır :)

olay zarar etmek değilki, üretileni hesapta görmek. Kaçmak gibi niyetimiz olsa kazıları bu siteye yönlendirmezdik :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Suan music kazmak mantıklı zorluk derecesi düaük cok kazıyor. Fiyatlar artarsa bayram ederiz

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kardesim milleti zarar ettirip dökene kadar böyle düser süründürürler. Sadece coin değil normal borsalar içinde bu gecerli iyi bir silkeleme yaparlar herkes bıkar ondan sonra fiyatlar cosar sonra sabırsız olan kaybeder ve obabalar kazanır

Aynen 2 haftada 1 ether yapıcagıma veya 1.5 gunde 1 etc kazıcagıma surum olsun adet cok olsun diye musicoin kazıyorum.malum coştugu zaman ki inşallah bu borsada bi yerden dönücek iste ozaman tüm bunların acısını cıkarırız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
madenci, Şimdi tarihinde yazdı:

olay zarar etmek değilki, üretileni hesapta görmek. Kaçmak gibi niyetimiz olsa kazıları bu siteye yönlendirmezdik :)

Benim soylediğim siyeyle alakalı değil coinlerin değer kaybetmeainin nedeninden bahsetmıstım. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olay zarar etmek değilki, üretileni hesapta görmek. Kaçmak gibi niyetimiz olsa kazıları bu siteye yönlendirmezdik

O siteye günahınızı dahi göndermeyin askıda kalır valla.Bittrexte babamızın oglu değil ama en azında sıkıntı yaşamıyoruz suan için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

esasında tüm burdaki arkadaslar birleşip bi pool kurup musicoin kazzak fena olmaz :)

Pool kurmak kolay olsa kuralımda. Hem bilgi hem maddiyat gerek buna. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

e orası oyle tabide yapılmıycak işte değil.Birlikten kuvvet doğar.

Sıfır bilgim var bu konuda. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
madenci, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

musicoin ile ilgili yardımı olabilirmisiniz bana ? özelden kodlarını yazabilirmisiniz ?

-epool musicoin.nomnom.technology:9999 -ewal " music coin walletiniz" -eworker 1 -epsw x -allpools 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
madenci, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

musicoin ile ilgili yardımı olabilirmisiniz bana ? özelden kodlarını yazabilirmisiniz ?

Forumda exploit in musicoin konusunda anlatımı var ordan detaylı bakabilirain

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün sabah classic ether wallet sitesinden bir cüzdan oluşturdum ve burada oluşturduğum cüzdana etc yönlendirdim, ilk parti 1 etc hesabıma 15 dk içinde yattı, bu demek oluyorki polo şu anda üçkağıt yapıyor, üretilen madenleri hesaplara yansıtmıyor, bilgi vermek istedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.