• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
dreamturk

Ekran Kartı Önerisi

Bu konuda 30 ileti var

iyi günler arkadaşlar haftaya amazon.de sitesinden 4 adet ekran kartı sipariş edeceğim fiyat aralığım 200-250 euro kart başı sizce gigabyte gtx 1050 ti  4 gb mi yoksa zotac gtx 1050 4 gb mi tercih etmeliyim yada aklınızda bu fiyat aralığında olan başka bir kart olan varsa fikir verebilir mi? teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

iyi günler arkadaşlar haftaya amazon.de sitesinden 4 adet ekran kartı sipariş edeceğim fiyat aralığım 200-250 euro kart başı sizce gigabyte gtx 1050 ti  4 gb mi yoksa zotac gtx 1050 4 gb mi tercih etmeliyim yada aklınızda bu fiyat aralığında olan başka bir kart olan varsa fikir verebilir mi? teşekkürler

Amd kartları tercih etmen daha dogru olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Hangi coin kazacaksın. Kac gb lık model istiyorsun. Ne kadar ödersin. Bu ara kart bulunmuyor. Marka cok önemli değil(kac watt güc gerektigi haric) hemen hemen tüm markalar aynı değer veriyor

tarihinde ynsarcn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

ethereum ve zcash üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum amazondaki amd kartların hemen hemen hepsinde türkiye ye teslimat yok diye ibare gördüm türkiyedeki sistemleri de pahali geldi bana kendimce bir sistem yaptım resmini attım anakartı resime almayı unutmuşum asus z270 a anakart ekledim fiyatı800 lira falan

sistem.jpg

tarihinde dreamturk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

ethereum ve zcash üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum amazondaki amd kartların hemen hemen hepsinde türkiye ye teslimat yok diye ibare gördüm türkiyedeki sistemleri de pahali geldi bana kendimce bir sistem yaptım resmini attım anakartı resime almayı unutmuşum asus z270 a anakart ekledim fiyatı800 lira falan

sistem.jpg

İşlemci ram harddiskcok para bu kadara gerek yok. Simple mining kullanırsan harddiske hic gerek yok 8 gb usb yeterli. Ddr 4 sistem yerine ddr3 yapsan daha ucuz olur. Anakart z87 g43 bulabilirsin temiz ikinci el 250-300 arası. Bu kartı alırsan ramddr3 olur yarı yarıya ramdan kar edersin. Bu ettiğin karlarla fazladan bir ekran kartı alırsın. 1150 pin anakart kullandıgında işlemci fiyatıda düser 150-200 arasına bulursun. Ekran kartı hariç diğer parcalar cok onemli değil sistemi calıstırsın saglam olsun yeter. Sadece mining için kullanacagından sorun olmaz bu parcaları sahibindende bulabilirsin. Yurtdısından tr ye kart kargo ile gelmez muhtemel bir ara bende bakmıstım. Burdan alabilirain. Eth için 4 gb lık ekran kartları gerek. Zec ve musicoin gibi coinleri 2 gb lık kartlar kazıyor. Bu ara kart bulunmadıgı için. Ben r9 270-270x r9 280-280x-285 

r7 370 gibi uygun fiyatlı 2 el kart alıyorum bu ara. Yeni kartlar cıkana kadar böyle. Ben anlattım gerisi sana ve bütcene kalmıs. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

RX 480 - RX 570 RX 580 VE GTX 1080 TI dışındaki kartlara yatırım yapma 

temmuz sonu çıkacak yeni mining kartları ile yola çıkmanı ekonomin açısından faydalı buluyorum 

ayrıca L3 bu işin en ideali şuan da yatırım yapacaksan ona yap 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

RX 480 - RX 570 RX 580 VE GTX 1080 TI dışındaki kartlara yatırım yapma 

temmuz sonu çıkacak yeni mining kartları ile yola çıkmanı ekonomin açısından faydalı buluyorum 

ayrıca L3 bu işin en ideali şuan da yatırım yapacaksan ona yap 

O konuda haklısın rx serileri almak gerek ama suan ki fiyatlarla rx almak bence kendi fikrimce cok zarar demek normalin 3 katına satılıyor.yeni kartları beklemek tabiki iyi ama ben 250 tl ye aldıgım r9 serisinden verdiğim parayı 2-3 ayda cıkarabilirim. Sonrası zaten yeni kartlar. Vega serisini bekliyorum beklerkende bos durmak istemiyorum. Önerin için tsk. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ynsarcn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

O konuda haklısın rx serileri almak gerek ama suan ki fiyatlarla rx almak bence kendi fikrimce cok zarar demek normalin 3 katına satılıyor.yeni kartları beklemek tabiki iyi ama ben 250 tl ye aldıgım r9 serisinden verdiğim parayı 2-3 ayda cıkarabilirim. Sonrası zaten yeni kartlar. Vega serisini bekliyorum beklerkende bos durmak istemiyorum. Önerin için tsk. 

Ayrıca  l3 fiyatı konusunda bilgin varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 katına almana gerek yok sahibinde ilanlar oluyo 1500-1800 lira aralıgına bulunabiliyor.Tabi 2000 lira ve ustune satanlarda varda onları almak dediğin gibi zararlı.Genel olarak mining işine gelirsek şuan hiç bi karlılığı yok sisteme harcadıgın paraya gore.gelirler 3 kat düştü 20 günde.Ama malum harcanan elektrik aynı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gibra007, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

3 katına almana gerek yok sahibinde ilanlar oluyo 1500-1800 lira aralıgına bulunabiliyor.Tabi 2000 lira ve ustune satanlarda varda onları almak dediğin gibi zararlı.Genel olarak mining işine gelirsek şuan hiç bi karlılığı yok sisteme harcadıgın paraya gore.gelirler 3 kat düştü 20 günde.Ama malum harcanan elektrik aynı.

Aynen fiyatlar düstügü için karlılık oranı gitti. Ama iyide oldu cünkü bu işe cok insan basladı. Herkese bu pastayı yesirmezler. Bir süre sonra fiyatlar yukselince kazanclar artar malum son 2 ayda iyi kar yaptı herkes. Dogru 1500 civarına kart var ama o kadar para versem suanki karlılıkla kurtarmaz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

alacağınız adede göre fiyat değişiyor 

özelden ulaşın lütfen 

özelden l3 fiyatı almamızda sakınca yoksa bizde alabilirmiyiz 1600 - 2800 dolar arası değişiyor galiba fiyatları 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

özelden l3 fiyatı almamızda sakınca yoksa bizde alabilirmiyiz 1600 - 2800 dolar arası değişiyor galiba fiyatları 

O fiyata 2017 seri bula bilirsen hemen sipariş verelim :D

4600 dolar şuan kargo - vergi - gümrük  dahil fiyatı ( tek alımlarda)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

O fiyata 2017 seri bula bilirsen hemen sipariş verelim :D

4600 dolar şuan kargo - vergi - gümrük  dahil fiyatı ( tek alımlarda)

Kac mh veriyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

800 -850 arası şuan ki piyasaya göre 

1 adet alım yapsak ne zaman elimizde olur ve ödeme nasıl yapılır bilgi vermeniz mümkün mü 500 mhs sonucu veriyorsa l3 girmek daha mantıklı en azından ekran kartı arızası yada ekstra sorunlarla uğraşmakla vakit kaybetmeyiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

1 adet alım yapsak ne zaman elimizde olur ve ödeme nasıl yapılır bilgi vermeniz mümkün mü 500 mhs sonucu veriyorsa l3 girmek daha mantıklı en azından ekran kartı arızası yada ekstra sorunlarla uğraşmakla vakit kaybetmeyiz

Birde soyle düsün 10 ekran kartın var 3 ü arıza yapsa 7 si calısır servise yollarsın yapılır yada yenisi gelir. Peki bu arıza yaparsa kazım yapamazsın tamir yapman mümkünmü malesef servis varmı yok. Bozulsa yenisi gelirmi gelmez. Ha ama bu işin kötü tarafını düsünmek aksi halde tabiki en mantıklısı bunu almak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dreamturk, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

enerji maliyetide cabası 

45 gün içinde eve teslim şekilde çalışıyoruz 

sipariş şeklinde çalışıyoruz

15+10 adet sipariş verildi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.