Jump to content
  • 0
gugukcu

Poloniex Google Authenticator

Soru

Poloniex Google Authenticator şifremi istedi giriş yaparken şifreleri doğru bir şekilde yazmama rağmen bir türlü giriş yapamadım bende uygulamayı telefondan silip tekrar yükledimi şimdi de şifre yok elimde. nasıl giriş yapacağım ben. destek masasına yazdım cevap vermiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu soruya 74 cevap geldi

Recommended Posts

• 0
gugukcu, 15.07.2017 - 11:28 tarihinde yazdı:

Poloniex Google Authenticator şifremi istedi giriş yaparken şifreleri doğru bir şekilde yazmama rağmen bir türlü giriş yapamadım bende uygulamayı telefondan silip tekrar yükledimi şimdi de şifre yok elimde. nasıl giriş yapacağım ben. destek masasına yazdım cevap vermiyor.

usta inşallah olur ama benikini 1,5 aydır bekletiyorlar hala doğrulamada diyor 30 tane ticket actım ensonunda tmm dediler 15 gündür cevap yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
Mehmet Dönmez, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

nasıl yani dostum kimlik fotonu ve kağıda söylenen bilgileri yazıp kimliğinle selfi yapıp foto gönderdin mi doğrulama için sonrada desteğe yazdın mı mevcut biletten cevaplayarak

aynen yaptım ama sonuç yok inşallah sana verirler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
Mehmet Dönmez, 21 saat önce tarihinde yazdı:

açıldımı paylaşırım tabi ama sen yenilerde mesaj attın mı desteğe yoksa 1 bucuk aydır bekliyomusun

sürekli atıyorum her gün ama cevap yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Biraz araştırma yaptım biyerde yanlış mı yapıyoruz diye ama bilgileri eksik doldurduğumu farkettim ilçe kısmını ve pasaport id kısmını boş bırakmıştım bu yüzden gönderilmedi sanırım tc nosu nu girmek lazım mış oraya onu doldurup tekrar gücelledim profili bakalım nolacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

gugukçu kardeş noldu senin hesap profilin kilitli olarak açıldı aktif ettiler mi sorunun bundan sonra çözülüp çözülmediğini yazmamışsın 

tarihinde Mehmet Dönmez tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

arkadaşlar bende aynı durumdayım scan photo ıd de kabul edıldı bırtek altındakı kısım kabul olmuyor kagıda yazıp kımlıgımle bırlıkte cektıgım fotoyu gonderıyorum kabul etmıyorlar okunamadı dıye. oysa gayet net. sımdıde fatura ıstıyorlar. kımlıgı okuyamayan elektrık faturasını nasıl okuyacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Serkan bey ben de poloniex mağduruyum 1 ay boyunca hesabım kilitli kaldı çok şükür madenci. Kardeşimle hallettik olayı. Açıldı hesabım. Fatura demişsin fatura yerine e devletten adres ikamet bilgilerini dosya olarak bilgisayara yükle sağ üst köşede yazıyor indir diye. Pdf dosya olarak maillerine ve support bölümüne gönder. Vpn programı yüklü olmasın. Kayıtlı Mail adresine de 2FA yaptır. El yazısıyla poloniex hesabımın açılmasını istiyorum diye yaz beyaz kağıda selfi çek kimliğini eline alıp. O resmî de gönder. Ben kurtuldum çok şükür ama 30 tikcet açtım her birinde de 20-30 Mail gönderdim öyle açtılar. Dediklerimi harfiyen yap bilgisayarı da virüs taraması yap ve bu yaptıklarını da bir Mail oluştur her ulaştığın yere gönder. Support ve cevap verdikleri Mail adreslerine. Allah kurtarsın inşallah halledersin. Madenci ne diyorsa onu yap bir de sağlam adamdır. 

tarihinde köseoğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

poloniex e göndermiş olduğunuz mail adresini yazar mısınız hangi mail adresine gönderiliyorsa bizde ona gönderelim mağdurum bende uzun bir süredir hesap açılmıyor gönderdiğim destek biletlerini fazla yazınca siliyorlar direk hepsini

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
Mehmet Dönmez, 24.10.2017 - 01:12 tarihinde yazdı:

merhaba arkadaşlar poloniex te en son şu şekilde birşeyle karşılaştım hiç başına gelen yada bilen var mı bu durumda ne yapılması gerekiyor

Screenshot_16.png

son durum nedir aynı yerde kalmışız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
madenci, 16.07.2017 - 01:27 tarihinde yazdı:

bende 16 haneli kodu kaydetmeden 2 aşamalı doğrulamayı açmıştım, tam 15 gün bunlarla uğraştım, tesadüfen ekran görüntüsü aldığım resimleri gönderdim, zor bela açtırdım hesabı

benım 2 asamalı gogrulama telefona gelı ama bır turlu gırıs yapamıyorum bana bu konuda yardımcı olacak kımse varmı ıcınızde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
gugukcu, 16.07.2017 - 01:20 tarihinde yazdı:

benimle aynı durumda olup işi çözebilen var mı?

burda kımse kımseye yardımcı olmuyooo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Merhaba arkadaşlar, bende polinoex 2fa kodu nedeniyle mağdur olanlardanım. 10 gündür ticket actim ve donus yapılmıyor. Aylar süreceğini biliyorum, polonoex in mail adresini bulamadim. Bilen var ise paylasabilir mi? Bir de cok sayida ticket olusturmak faydali olur mu, yardimci olursaniz sevinirim. İyi akşamlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
Umitkrtln, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar, bende polinoex 2fa kodu nedeniyle mağdur olanlardanım. 10 gündür ticket actim ve donus yapılmıyor. Aylar süreceğini biliyorum, polonoex in mail adresini bulamadim. Bilen var ise paylasabilir mi? Bir de cok sayida ticket olusturmak faydali olur mu, yardimci olursaniz sevinirim. İyi akşamlar 

tek bir ticket daha faydalı olacaktır, hesabınız ile ilgili açık bilgiler verin, transfer yaptığınız id ler gibi bilgiler varsa daha hızlı işlem yapmaktalar, yaklaşık 20 - 30 gün sürebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular