Jump to content
ahmet1907

Ethtrade Ile Güvenilir Yatırım Fırsatı

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba uzun süredir forumu takip ediyor ve çeşitli arkadaşların açtıkları konularda yer alan fırsatlara yatırım yapıyorum. Bu güne kadar konu açma fikrim yoktu bu sebeple ziyaretçi olarak siteye giriyordum. Ancak 10 gün önce keşfettiğim ve son bir haftadır üzerinde araştırma yaptığım Ethtrade'i sizlere tanıtmak için üye olmak ve bu fırsatı sizlere tanıtmak istedim.
Arkadaşlar biliyorsunuz şuan Ethereum Bitcoin'den sonraki en değerli kripto para.

KAYIT İÇİN TIKLAYIN: https://ethtrade.org


Peki Ethtrade Ne İş Yapar?

Alıntı
Bizim tüccarlar ether/ btc ve ether/usd döviz çiftleri ile ticaret ediyorlar, böylece Ethtrade platformun finansal yönetim hizmetin sayısında,aylık başlangıç yatırımı 25%’e kadar artmasına sağliyorlar. Bu sonuçlar sitemizde bir hesap açtıktan hemen sonra mevcuttur. Biz üst kaliteli varlık yönetimi sunuyoruz, finansal aktifler durumuyla ilgili ticaret işlemlerinin profesyonel uygulaması ve ayrıntılı raporlama.
Arkadaşlar kısacası Ethtrade bünyesinde çalışan broker(tüccarlar)'lar sayesinde bizim yatırımlarımızı kullanarak ether/ btc ve ether/usd döviz çiftleri ile ticaret yaparak biz yatırımcılara kar payı vermektedir. 

Peki Biz Ne Kadar ve Nasıl Kazanıyoruz?

Arkadaşlar sistemde 2 türlü kazanç sistemi var. Pasif kazanç ve ortaklık kazancı

1. Pasif Kazanç

Pasif kazanç; yatırımınız üzerinden elde ettiğiniz kazançtır. Bu kazancı sadece yatırım yaparak elde edersiniz ve aylık %15 den %25'e kadar kar payı alırsınız1.thumb.png.48c4220cfd946b3c3082893621a6d8f5.png
 
Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi aylık minimum %15 den maksimum %25'e kadar yatırımınız üzerinden kar payı elde ediyorsunuz.

Şimdi bunu sitede bulunan yatırım hesap makinesini kullanarak bir örnek üzerinde durumu inceleyelim.

 

2.png.70a5bb1ab8120749dd756ad0b1eea021.png

Resimde gördüğünüz gibi 100 dolarlık bir yatırım 360 gün sonunda size toplamda 313 dolar para kazandırıyor. Bu da demek oluyor ki yatırımını 4 ay gibi kısa bir sürede amorti edebiliyorsunuz. Üstelik bu hesaplamada "Auto reinvest" butonu devre dışı bırakılmıştır. Yani kar birleştirme yapılmamıştır.

2. Ortaklık Kazancı

3.png.735098241286aaa0fd939f613b4f7e8e.png

4.png.1f7c90d43e64901bd96b1381bdbc8809.png

5.png.210e9ec758b37280fc88a1393c437750.png

Resimlerde de görüldüğü gibi çeşitli statülerdeki ortaklık programıyla sponsoru olduğunuz kişilerden gelir elde edersiniz. Kazanç derinlikleri ve yüzdeleri farklı statüler için farklılık göstermektedir. Burada öneli ve güzel olan nokta sporsoru olduğunuz kişinin sadece yatırımlarından değil bu yatırımların gelirlerinden de pay alıyor olmanızdır. Yani sponsoru olduğunuz yatırımcı yatırım yapınca sizde kazanıyorsunuz ve hatta onun sistem üzerindeki kazançlarından da kar payı alıyorsunuz.

Kısaca

+ 360 gün sonunda (yatırım süresi) yatırımın 3 katı kazanç
+ Minimum 10 dolar yatırım ve çekim
+ Ortaklık programıyla ek kazanç
+ Sitenin Türkçe dil desteği vardır


KAYIT İÇİN TIKLAYIN: https://ethtrade.org

  • Like 1

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

dostum lutfen bu tip seylerı burda paylasma gercekten hos degil.Bu sistem bariz piramit ponzu sistemi.Her nerde bu tip seylerı gorsem aklıma 90 lı yıllarda tvlerde cıkan sakallı sısman kenan denen titancı geliyor.Her aklı olan insan bilir hıc bisey yapmadan aylık koydugunun 4 de biri gelsin.Bunu sende gayet iyi biliyorsun.Bugun bu insanlar odeme yapıyor olabılır ama yarın dukkanı kapatıp gitmiyceklerının garantısi yok.Arkadaslar sizde burdan Bu siteyi inceleyin ve hala bu sisteme girmek istiyosanız girin ama basınıza gelebılıceklerı bilipte girin.

https://managingyourfinance.com/ethtrade-review-is-ethtrade-a-scam-or-legitimate-read-before-you-invest


Sent from my iPhone using KriptoTR

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bu siteleri sormadan once neden uye olurken Kabul ettigimiz sozlesmeyi okumayiz diye sorarim kendime, zaten site kendiside kesin kazanc vaatetmiyor, paranizin bir kismini Yada tamamini kaybedebilirsiniz, Ben sizin adiniza yatirim yapacam kazanirsam sanada Bana da var, kazanamazsam sanada yok Bana da. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×