• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit

Bu konuda 14 ileti var

Biraz daha açarsan yardımcı olabilirim. Üyelik derken unverified üyelikte günlük 2000 usdt çekme para gönderme limitin var eğer bunu verified yaparsan 25000 usd ye çıkıyorsun günlük rakamda. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hasat Toprak, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

tam olarak  çözemedim poloniex i türkiyeden nasıl alıp satım yapabiliriz 

Burdaki video sanırım büyük ölçüde size faydalı olacaktır...

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hasat Toprak, 10.05.2017 - 17:10 tarihinde yazdı:

arkadaşlar ripple sizce gelecek vaad ediyor mu 

Ripple, Ethereum gibi coin'lerin arkasında kurumsal destekçileri var ve kur fiyatı performansı çok iyi gidiyor, katlanarak artıyor. Bunu gören yatırımcılar piyasada daha fazla alış baskısı olmasını sağlıyor kur sürekli artmaya devam ediyor. Tabii ki dönem dönem düşmeler olacaktır fakat uzun dönem yatırımcısı için ben ripple ve ethereum'a girilebileceğini düşünüyorum. Kısa dönem yatırımcısı iseniz fiyat trendine göre hareket etmekte fayda var, diğer türlü sabır gerektiren süreçlere girilebilir. BTC için örnekleyecek olursam, 2013'de 1000 dolar üzerine çıktı 1300'lere geldi hatta fakat sonrasında düşmesi ve tekrar toparlanması 2 seneyi buldu; o dönem yatırımcıları için sabırla beklemeleri gereken süre buydu. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Exploit, 15.05.2017 - 15:55 tarihinde yazdı:

Ripple, Ethereum gibi coin'lerin arkasında kurumsal destekçileri var ve kur fiyatı performansı çok iyi gidiyor, katlanarak artıyor. Bunu gören yatırımcılar piyasada daha fazla alış baskısı olmasını sağlıyor kur sürekli artmaya devam ediyor. Tabii ki dönem dönem düşmeler olacaktır fakat uzun dönem yatırımcısı için ben ripple ve ethereum'a girilebileceğini düşünüyorum. Kısa dönem yatırımcısı iseniz fiyat trendine göre hareket etmekte fayda var, diğer türlü sabır gerektiren süreçlere girilebilir. BTC için örnekleyecek olursam, 2013'de 1000 dolar üzerine çıktı 1300'lere geldi hatta fakat sonrasında düşmesi ve tekrar toparlanması 2 seneyi buldu; o dönem yatırımcıları için sabırla beklemeleri gereken süre buydu. 

Ripple ı suan tek gecerim. Kısa sürede suanki fiatının üzerine yüzde 1000 koyacaktır. Zec kazıp ripple a geciyorum. Ayrıca ethere gore fiyatının düsük olması alacagınız miktarıda artırıyor. Bence bu daha mantıklı diye düaünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar

Poloniex'de yaşadığım bir sorunla ilgili araştırma yaparken siteye az önce üye oldum.

2Fa ile ilgili bi sorun yüzünden hesabım kilitlendi. Bilgisayarımı hackleyerek poloniex desteğe mail bile atmışlar. Ama sanırım 2Fa ellerinde olmadığı için hesabıma girememişler.

2FA yı yüklerken mailesef gerekli kodları kaydetmemişim. (teknik bilgisine güvendiğim bir arkadaşımın hatası ... )

Son yazışmamda hesabımın bana ait olduğu anlaşılınca bir şekilde sorunun çözüleceğini bildiren bir yazı yazdılar ama malesef 10 gündür cevap gelmiyor.

Daha önce benzer bi sorun yaşamış biri var ise bilgi verirse çok memnun olurum.

((( bu arada destek ekibine mail attıklarını görünce poloniex, poloniex destek ve mail şifrelerimi değiştirdim ve bunu da belirttim )))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar panik içinde sorunumdan bahsettim

kusura bakmayın ...

kripto dünyasına şu takım elbiselilerin oltasına gelen sazanlardan biri olarak girdim.

Nisan ayında infinity economics diye bi oluşumun xin diye bi coinine bütçemi zorlayacak bi para yatırdım. ama benim hikaye biraz komik. konservatuvarda öğr. grv. siyim. 2011 yılında eloktronik blm.ünü bırakıp konservatuvara gelen bir öğrencim vardı. bana o yıl bitcoin'den bahsetmişti. hiç ciddiye almamıştım.

4 ay önce xin le ilgili bi sürü yalan yanlış bilgi verildi ve ben de heyecanlanıp belki 2. kez şans kapıma gelmiştir deyip bolca xin aldım. aslında titiz ve sağlamcı bir yapıda olmama rağmen güvendiğim bazı arkadaşların gazı ile :))

aldıktan sonraki araştırmalarım sonucunda biraz bişeyler öğrendim ve poloniex de hesap açtım. herşey çok güzel gidiyordu ki bu kilitlenme olayı başıma geldi.

3. kez saçmalamayayım diyerek herşeyi kendim araştırmaya başladım. sitedeki arkadaşlara şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hasat Toprak, 10.5.2017 - 16:10 tarihinde yazdı:

arkadaşlar ripple sizce gelecek vaad ediyor mu 

Googleden "CryptoCurrency Market Capitalizations" ara ve göreceksin ki:

1. Sirada BTC ve 2. Sirada ETH yükselisi... Misal BTC $42,047,830,460 ve ETH $24,937,487,275 MARKET CAPLARI 

3. Sirada XRP (Ripple) gelmekte ama $9,815,958,969 MARKET CAP 

Eger ki BTC ve ETH cok pahali olmasindan dolayi insanlar XRP yatirim yapacak olursa kazanirsin !

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.