Jump to content
betz yasası

Musicoin Hakkında

Recommended Posts

ynsarcn, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Kesinti 0 ben dünden beri kullanıyorum memnunum  odemeler 20 mcoin olunca yapılıyor  

http://music.spdns.eu/#/

Bende denedim ama ayarlarını yapamadım 

paylaşma şansın varmı sitesindeki gibi yaptım olmadı D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende denedim ama ayarlarını yapamadım (Claymore)

paylaşma şansın varmı sitesindeki gibi yaptım olmadı D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sadece pool adresini yazdım. Diğer herseyi aynı bıraktım. Sorunsuz calıstı. Bitrex cüZdan kullnıyprım bu arada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar slm ben acemiyim daha musicoin de kazandığım bu mscoin leri nasıl tl yapıcam koinim mscoin alıyomu yoksa kazandığım mscoinleri bitcoin e mi çevireceğim bana bu konuda yardım bekliyorum   

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilyasbeyli, 2 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar slm ben acemiyim daha musicoin de kazandığım bu mscoin leri nasıl tl yapıcam koinim mscoin alıyomu yoksa kazandığım mscoinleri bitcoin e mi çevireceğim bana bu konuda yardım bekliyorum   

Once borsada (bittrex,poloniex gibi) btc cevirmen lazım. Sonra koinim e yollayıp ordan da banka hesabına atabilirsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

saol anladım bi sorum daha var bu koinim e üye olmak çok abartılı nerdeyse anamın kızlık soy adını istiyor ben tc kartlı foto vermem çok saçma  biraz daha insaflı olan başka siteler varmı bu kadar şeyi banka bile istemiyor yardım lütfen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilyasbeyli, 13 saat önce tarihinde yazdı:

saol anladım bi sorum daha var bu koinim e üye olmak çok abartılı nerdeyse anamın kızlık soy adını istiyor ben tc kartlı foto vermem çok saçma  biraz daha insaflı olan başka siteler varmı bu kadar şeyi banka bile istemiyor yardım lütfen

Malesef. Tr de sadece koinim ve btc türk var. Her yerde aynı prosedür. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba musicoin walleti indirdim zaten inmesi 100 mbit internete ile neredeyse 20 saat sürdü sonra iki adet 7870 ekran kartı ile kazımaya başladım 1 gün sonra walletimi kontrol ettiğimde balance kısmında 16,89 yazıyor, yani bir günde 16.89 kazımışmı oldum bana 0.03 dolarlık bir koin için biraz az geldi bu arada ekran kartlarım toplamda 21 hasrate ile kazıyor acaba bir yerde hata mı var.

Musicoin-.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilyasbeyli, 4 saat önce tarihinde yazdı:

gigabyte rx 580 8gb aorus modladım ama önceden 20/mh/s veriyordu modladım şimdi 24 mh/s veriyor cpu 1430 .mhz de diyer rem 2060 mhz de daha yukarı çıkarırsam pc donup kalıyor neden olmuyı

Musicoin de r9 280x ler modlamadan. Oc siz 19-20 veriyor. Bu cok az. Muhtemelen hata vardır bir yerde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular