• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
betz yasası

Musicoin Hakkında

Bu konuda 28 ileti var

bysasa, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sadece pool adresini yazdım. Diğer herseyi aynı bıraktım. Sorunsuz calıstı. Bitrex cüZdan kullnıyprım bu arada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ynsarcn
      Musicoinde kazım yapılmıyor dün geceden beri. Program calısıyor fakat pool de 0 gözüküyor. Bilgisi olan varmı
    • Yazan: ynsarcn
      Merhaba arkadaslar bu bölümde musicoin kazan arkadasların kullandıkları kartlar ve aldıkları hashrate oranlarını paylasmasını istiyorum. Musicoin kazacak kisiler bu bilgiler en uygun fiyatla en dogru kartı bulmalarına yardımcı olabilir. Lütfen sadece asagıdaki gibi kart bilgilerini paylasın bu bolüme soru yada yorum yapmamanızo rica ediyorum. 

ASUS R9 270  2 gb  17.80 MH
    • Yazan: Exploit
      Music Coin madenciliği bu aralar kârlı durumda. Bu coin Ethereum'un altyapısı kullanması sebebiyle Ethash algoritmasındadır ve normal eth madenciliği yapmaktan bir farkı yoktur. Sadece komut satırını düzenlemeniz gerekmektedir. Pool adresinizi ve wallet adresinizi düzenledikten sonra direkt olarak music madenciliğine başlamış olursunuz.
      Örnek bat dosyası
      setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0 setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100 setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1 setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100 setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100 EthDcrMiner64.exe -epool mc-eu.miningclub.info:8558 -ewal CUZDANADRESI.rigAdiniz -epsw x -allcoins 1 -allpools 1 Cüzdanınızı https://bittrex.com üzerinden edinebilirsiniz.
      1- Bittrex'de sağ üste bulunan "Wallets" yazan yere tıklayın. 2- Sağ üst kısımda "Search" yazan yerin sağındaki kutucuğa "MUSICOIN" yazın. Altta MUSICOIN çıkacak. 3- En soldaki + işareti olan yere tıklayın. Açılan sayfadan "New Address" yazan yere tıklayın. 4- "Address" yazan kısımda oluşacak bilgi size ait cüzdan kodu olacak. Bu kod size ait cüzdan adresi.  
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.