Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar edinar hakkında bilginiz varmı ponzi bir sistemmi yoksa gerçekten yeni kripto para ile geleceği olan bir coin mi 


Yuksek faiz vaad eden sistemler ponzidir. Faizi, alt uyelerin paralarini ust uyelere vererek oderler, sistem bi yerden sonra bunu karsilayamamaya baslar cunku uye piramidi buyur ve coker, son giren 4-5 nesil uyenin paralari icerde kalir.
  • Like 2

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Ponzidir. Şu borsa bizi dolandırdı demekle, bonus oranlarını düşürerek ve herkesin pcsini 24 saat açık bırakmasını söyleyerek çökmeyi geciktirmektedirler. Ve buna benzer önlemler de gelecektir. 

 

Not: Şahsi fikrimdir.

tarihinde Osman21 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bununla ilgili youtube ve forum tarzi sitelerde cok bahsedilen scam olarak gorulen coin dir, hyip siteleri takip ederseniz daha cabuk bu tarz sitelerden haberiniz olur, ilk acildigini ve ilk kapandigini ogrenebilme sansiniz olur. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×