Jump to content
Exploit

Musicoin Madenciliği Nasıl Yapılır? (Music)

Recommended Posts

Ustalar selam ...

Ben bu işte yeniyim ve halen kart arama aşamasındayım ve bu arada elimde  qadro 4000 nvidia 2gb 256 bit kart ile en azından tecrübe edinmek istiyorum.Sorunum şu :Bat dosyasını yukardaki gibi değişiyorum ama gpu error diyor işlemler sırasını ve/veya elimdeki kart ile herhangi bir maden kazabilirmiyim ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler..

20187617_10208619192870406_1664979273_n.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tahminime göre ekran kartın kazma için yeteriz bu hatayı ben eterhium kazarken alıyordum şimdi musicoin kazıyorum r7 var elimde fakat bendede şöyle bir sıkıntı var kazıyorum ama bitterix hesabım hep 0 hesabı uyuşturduğum halde gelmedi hiçbirşey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ibrahim Meral, 21.07.2017 - 22:33 tarihinde yazdı:

Ustalar selam ...

Ben bu işte yeniyim ve halen kart arama aşamasındayım ve bu arada elimde  qadro 4000 nvidia 2gb 256 bit kart ile en azından tecrübe edinmek istiyorum.Sorunum şu :Bat dosyasını yukardaki gibi değişiyorum ama gpu error diyor işlemler sırasını ve/veya elimdeki kart ile herhangi bir maden kazabilirmiyim ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler..

20187617_10208619192870406_1664979273_n.png

Tahminime göre ekran kartın kazma için yeteriz bu hatayı ben eterhium kazarken alıyordum şimdi musicoin kazıyorum r7 var elimde fakat bendede şöyle bir sıkıntı var kazıyorum ama bitterix hesabım hep 0 hesabı uyuşturduğum halde gelmedi hiçbirşey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular