• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
Exploit

Musicoin Madenciliği Nasıl Yapılır? (Music)

Bu konuda 27 ileti var

Music Coin madenciliği bu aralar kârlı durumda. Bu coin Ethereum'un altyapısı kullanması sebebiyle Ethash algoritmasındadır ve normal eth madenciliği yapmaktan bir farkı yoktur. Sadece komut satırını düzenlemeniz gerekmektedir. Pool adresinizi ve wallet adresinizi düzenledikten sonra direkt olarak music madenciliğine başlamış olursunuz.

Örnek bat dosyası

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool mc-eu.miningclub.info:8558 -ewal CUZDANADRESI.rigAdiniz -epsw x -allcoins 1 -allpools 1

Cüzdanınızı https://bittrex.com üzerinden edinebilirsiniz.

1- Bittrex'de sağ üste bulunan "Wallets" yazan yere tıklayın.
2- Sağ üst kısımda "Search" yazan yerin sağındaki kutucuğa "MUSICOIN" yazın. Altta MUSICOIN çıkacak.
3- En soldaki + işareti olan yere tıklayın. Açılan sayfadan "New Address" yazan yere tıklayın.
4- "Address" yazan kısımda oluşacak bilgi size ait cüzdan kodu olacak. Bu kod size ait cüzdan adresi.

7 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba; 

Musicoin hakkında yapılan paylaşımlar için teşekkür ederim, faydalı ve eğitici bir içerik olmuş... Sorum şudur;

251 mh/s gücünde kazdığım halde Musicoin pool'unda gücümün karşılığı hep 230 mh/s lerde geziyor, geçici birşey olduğunu düşündüm ama sürekli bir durum bu... Bu konu hakkında bilgisi arkadaşım var mıdır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Exploit, 14.04.2017 - 14:41 tarihinde yazdı:

MusiCoin madenciliği bu aralar kârlı durumda. Bu coin Ethereum'un altyapısı kullanması sebebiyle Ethash algoritmasındadır ve normal eth madenciliği yapmaktan bir farkı yoktur. Sadece komut satırını düzenlemeniz gerekmektedir. Pool adresinizi ve wallet adresinizi düzenledikten sonra direkt olarak music madenciliğine başlamış olursunuz.

Örnek bat dosyası

EthDcrMiner64.exe -epool musicoin.nomnom.technology:9999 -ewal CUZDANADRESI -eworker 1 -epsw x -allcoins 1 -allpools 1

2- Sağ üst kısımda "Search" yazan yerin sağındaki kutucuğa "MUSICOIN" yazın. Altta MUSICOIN çıkacak.
3- En soldaki + işareti olan yere tıklayın. Açılan sayfadan "New Address" yazan yere tıklayın.
4- "Address" yazan kısımda oluşacak bilgi size ait cüzdan kodu olacak. Bu kod size ait cüzdan adresi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaslar, araniza yeni katildim. Musicoin kaziyorum. 2 tane ekran kartim var, bios modladim. Hedef sicakligi 75 yaptigimda ekran kartlari sirasiyla 72 derece fan %24, 75 derece fan %34. Hedef sicakligi 65 yaptigimda kartlar 62 derece fan %32, 65 derece fan %54. Sizce bu yaz sicaklarinda ekran karti omru acisindan hangi degerler daha iyi? Hepsinda ayni mhs degerlerini aliyorum. Tek fark 65 derecede biraz ses oluyor ama cok rahatsiz edici degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
punqpunq, 25.06.2017 - 23:40 tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaslar, araniza yeni katildim. Musicoin kaziyorum. 2 tane ekran kartim var, bios modladim. Hedef sicakligi 75 yaptigimda ekran kartlari sirasiyla 72 derece fan %24, 75 derece fan %34. Hedef sicakligi 65 yaptigimda kartlar 62 derece fan %32, 65 derece fan %54. Sizce bu yaz sicaklarinda ekran karti omru acisindan hangi degerler daha iyi? Hepsinda ayni mhs degerlerini aliyorum. Tek fark 65 derecede biraz ses oluyor ama cok rahatsiz edici degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fan değerleriniz çok düşük. OC ile %80 e çıkarmanızı tavsiye ederim. Rig in bulunduğu odada pencere açık olsun. Hava sirkülasyonu olmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 2 saat önce tarihinde yazdı:

şuan itibari ile musicoinde kazım yapılmıyor 

sizdede sıkıntı varmı ?

Kazım yapıyor ama normal değerler değil saatte 5 kazıyorsam simdi 1 kazıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bysasa, 10 saat önce tarihinde yazdı:

şuan itibari ile musicoinde kazım yapılmıyor 

sizdede sıkıntı varmı ?

Birkac saattir musicoinde kazım yapıyor ama hesapta gorunmuyor. Bir bitmedi bunun sıkıntısı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Exploit, 14.04.2017 - 14:41 tarihinde yazdı:

Music Coin madenciliği bu aralar kârlı durumda. Bu coin Ethereum'un altyapısı kullanması sebebiyle Ethash algoritmasındadır ve normal eth madenciliği yapmaktan bir farkı yoktur. Sadece komut satırını düzenlemeniz gerekmektedir. Pool adresinizi ve wallet adresinizi düzenledikten sonra direkt olarak music madenciliğine başlamış olursunuz.

Örnek bat dosyası

EthDcrMiner64.exe -epool mc-eu.miningclub.info:8558 -ewal CUZDANADRESI.rigAdiniz -epsw x -allcoins 1 -allpools 1

Ben musicoin kazarken kartlarımın %90 çalışmasını istiyorum. Bunu hangi komutla yapabilirim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

-eu.miningclub.info:8558 bu adreste ben kazım denedım ama yapamadım...
musicoin.nomnom.technology:9999 bu adres uzerınden kazım yapabıldım

sızde durum ne alemde?

Fakat karlılık düşük seviyede.

tarihinde fpotur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
-eu.miningclub.info:8558 bu adreste ben kazım denedım ama yapamadım...

musicoin.nomnom.technology:9999 bu adres uzerınden kazım yapabıldım

sızde durum ne alemde?
Fakat karlılık düşük seviyede.

4gb uzeri ekran kartınız varsa ve amd kartlarını kullanıyosanız suan için en karlı getiri ethereumda gözüküyor.Ama bende musicoin kazıyorum acıkcası karı biraz daha az olsada ether e gore.Belki bi fırlama falan yapar diye su musicoin neticede 2 cent tanesi.Ayrıca kazımı nomnomdan yapıyorum hashrateler bi asagı bi yukarı oynuyo bide ana sayfası bazen yokoluyo ama bu kazım yapmanızı engellemıyor.fee si 0.50 . baya kazan var diger musicoin poolarına gore.depositleride kafalarına gore gonderiyolar acıkcası ama geliyor.burdan durumuma bakabılırsınız.nekadar zamanda deposit olmus falan.http://musicoin.nomnom.technology/#/account/0x42a9213db3029c3b77a5a3a6569f6ab9bb358248

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gibra007, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

4gb uzeri ekran kartınız varsa ve amd kartlarını kullanıyosanız suan için en karlı getiri ethereumda gözüküyor.Ama bende musicoin kazıyorum acıkcası karı biraz daha az olsada ether e gore.Belki bi fırlama falan yapar diye su musicoin neticede 2 cent tanesi.Ayrıca kazımı nomnomdan yapıyorum hashrateler bi asagı bi yukarı oynuyo bide ana sayfası bazen yokoluyo ama bu kazım yapmanızı engellemıyor.fee si 0.50 . baya kazan var diger musicoin poolarına gore.depositleride kafalarına gore gonderiyolar acıkcası ama geliyor.burdan durumuma bakabılırsınız.nekadar zamanda deposit olmus falan.http://musicoin.nomnom.technology/#/account/0x42a9213db3029c3b77a5a3a6569f6ab9bb358248

Bende denıcem 1 hafta bı kaç bın tane olur sanırım dursun köşede bırgun belkı bakarsınız dedıgınız gıbı fırlama yapar.

Tabı suanda sadece bırtek bıttrex de olması ve fazla talep olmaması bu sıçrama konusuna engel.

kım oleee kım kala zamanı yanı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende denıcem 1 hafta bı kaç bın tane olur sanırım dursun köşede bırgun belkı bakarsınız dedıgınız gıbı fırlama yapar.
Tabı suanda sadece bırtek bıttrex de olması ve fazla talep olmaması bu sıçrama konusuna engel.
kım oleee kım kala zamanı yanı

aynen :) ben hasabıda direk bittrex hesabını girdim.sıkıntısız gelio şimdilik.hemen fırlamasın fiyat kazalım birazda oyle cıksın ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mstnsfr89
      Arkadaşlar elimde hazır kutusunda Antminer T9 bulunmaktadır. 
      Cihaz açılıp denendi çalışıyor ve bir sorunu yoktur. İsteyen alıcı arkadaşlar gelip görüp deneyip satın alabilir.
      Fiyat: 10.000 TL lütfen fiyat konusunda açıklama yapmayınız ürün elimde hazır isteyen aynı gün alabilir yada kargolanabilir.
      İstanbul içinde elden diğer illere ödeme sonrası kargo ile gönderebilirim. 
      Video bana ve bahsettiğim cihaza aittir. 
      İletişim: mesutnas@yandex.com.tr
      Cihaz sitesinde yazdığı gibi 1576 Watt değil 1400 Watt tüketmektedir. Ayrıca 12.5 Th yazdığına bakmayın daha fazla kazandırıyor. İsteyene kanıtlayabilirim.

• Yazan: Yapaganaa
      Selam arkadaşlar,

Belirttiğim ürünler stoklu bulunmaktadır, İzmir içi gelip görüp alabilirsiniz. İzmir dışı alıcı ödemeli olarak kargo yapabilirim. Yakın bir zamanda işlemci ve ram stoklarımızda olacak.

Kolay gelsin.

Anakart 700TL (kdv dahil)

PSU 850TL (kdv dahil)

Not; İsteyen arkadaşlar whatsapp üzerinden ulaşabilir.

0507 413 sıfırüç sıfırüç
    • Yazan: Esat Berk Kandemir
      Arkadaşlar aklımda iki tane kart var. Evga Gtx 1060 6GB SCC ve Msi Rx 480 Gaming X 8GB. Hangi kartı ve hangi coin'i tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz ? Nasıl bir yol izlemeyelim ?

• Yazan: ynsarcn
      Musicoinde kazım yapılmıyor dün geceden beri. Program calısıyor fakat pool de 0 gözüküyor. Bilgisi olan varmı
    • Yazan: antilope
      Abiler nolursunuz bi yardımcı olun yalvarırım..

ekran kartının mh  değeri nasıl hesaplanıyor ? yani neye bakarak karar veriyoruz.
      Ben 2 adet     Asus R7 370 STRIX GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı     alıcam bunun mH değeri ne olur mesela lütfen hesaplamamda yardımcı olun...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.