Jump to content
frhtolmz

Sikke Madenciliği Için Ön Başvurunu Yap

Recommended Posts

https://www.sikke.com.tr/sikke-madenciligi

Sikke Madenciliği 

Sikke; işlem onayları için Proof of Stake (PoS) algoritmasını kullanır. Bu algoritmaya göre tokenler sistem başlarken üretilir ve herkesin yatırımına karşılık düşen token miktarına göre hesap cüzdanlarına yüklemeler yapılır.

Sikke Madenciliği
Halka arz öncesi %50 indirim fırsatı ile hemen şimdi geleceğe yatırım yapın, kazançlı çıkın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusuf Akcakoyun
                 Yakın zamanda Digital Türk para birimi olarak piyasaya adını duyuran Sikke Coin den bahsetmek istiyorum. 
                 Rowblockchain teknolojisi kullanarak piyasada yer edinmeye çalışan ripple benzeri bir sistem kullanıyorlar, sadece bir iddia değil saniyenin kırkta birinde işlem gerçekleştirebilen, ve en inanılmazı  offline işlem yapabilen bir yapıya sahip. Bu da sikke Coin aralarında anlaşma yazışma ve transfer yapan firmalarda değerli kılıyor. Yakın zamanda ripple ın 60 banka ile yazılımını kullandırma adına anlaştığını biliyoruz, aynı durum ilk aşamada sikke için de yapılabilir duruyor. Kurucularından Hakan Erdem ile yaptığım görüşmede verifone şirketi ile bu bağlamda görüşmeler başladığını öğrendiğimde sikke şirketinin gelecek vaat ettiğini çok daha iyi anladım. 
                    Reklam için ciddi bir bütçe ayrılmış durumda ico larla sosyal medya görevleri referans sistemi kullanarak dağıttığı hediye paralar aslında bence tüm benzer sistemlerde olması gereken. Düşünün aradan finansal işletmeleri kaldırıp kişilerin tamamen yazılımdan olarak kandıramayacağı bir sistem kurarak para transferleri sağlayan bir yapı oluşturuyorsunuz, aynı sistemin reklam tekelini de ortadan kaldırıp katılımcılar ile tanıtım kampanyası yapması gerçekten çok anlamlı. 
                    4-6 Nisan tarihleri arası yapacakları ön satışlar 50 kuruştan, peşindeki tarihlerde ise benzer indirimlerle satış yapacaklar. Haziran ayında borsa değeri en az 1 lira bekleniyor. Uzmanlar bu konuda hemfikir. www.sikke.com.tr 
      adresinden incelemenizi tavsiye ederim. 
                    Gelelim asıl soruya, iyi de o kadar köklü yapılar varken niye buraya yatırım yapalım bu adamlara niye güvenelim. Arkadaşlar bu digital bir platform ve konu internet bilgisayar ve bilişim teknolojileri olduğunda hepinizin malumu kazanılacak değerler fikrin orijinal olmasına bağlı. Gördüğüm kadarıyla sikke Coin bu konuda ki ilk sınavı geçmiş durumda. Kullandıkları güvenli odalar, gelişmiş güvenlikli sunucular, Hindistan ve Kore den aldıkları yazılımcılar sistemin sürekliliği için yeterli şartları sağlıyor. 
                     Bence sistemi bir inceleyin aklımıza takılanları burdan sorabilirsiniz. Neler yapılabilir fikir verebilirsiniz. Ben şimdiden Tüm Türkiye ye hayırlı olsun diyorum.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Güncel Konular

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular