Jump to content
  • 0
SOUNDMAN

Simple Mine Rig Grup Problemi Acil

Soru

arkadaşlar merhaba 

simple mine da çalıştırdığım 3 ring var her şeyiyle aynı ve hepsi ether kazıyor. bu rigleri bir grupta toplayıp cüzdan hesabına yolladığım zaman ethermine.org ta tek makinanın kazıdığı değeri görüyorum

ama her rig için ayrı grup oluşturup tanımladığım ve atadığım zaman toplam hs değerini görebiliyorum 

ama mantıklı olan 3 rigi tek çalışan gibi göstermek daha verimli diye biliyorum .yani 3 rig bir gurupta çalışıp tek worker gibi görmem ödülleri arttıracağını düşünüyorum 

bu konuda eksiğim nedir yada ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu soruya 4 cevap geldi

Recommended Posts

• 0
SOUNDMAN, 10 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar merhaba 

simple mine da çalıştırdığım 3 ring var her şeyiyle aynı ve hepsi ether kazıyor. bu rigleri bir grupta toplayıp cüzdan hesabına yolladığım zaman ethermine.org ta tek makinanın kazıdığı değeri görüyorum

ama her rig için ayrı grup oluşturup tanımladığım ve atadığım zaman toplam hs değerini görebiliyorum 

ama mantıklı olan 3 rigi tek çalışan gibi göstermek daha verimli diye biliyorum .yani 3 rig bir gurupta çalışıp tek worker gibi görmem ödülleri arttıracağını düşünüyorum 

Bence mrminer.co yu dene

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
SOUNDMAN, 16.03.2018 - 11:10 tarihinde yazdı:

arkadaşlar merhaba 

bu olay sadece simle de değil tüm poollar için geçerli, pool un kafası karışmaması için rig1 - rig2 - rig3 olarak 3 ayrı kazıcı oluşturup kazman lazım, tek bir rig oluşrutup tek miner program ile yönetmek istersen tek rigin kazdığını görürsün diğerleri çöp olur, o yüzden 3 ayrı rig 3 ayrı grup yapacaksın, her rig için aylık 2 usd gidecek ama olsun okadar yapacak birşey yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Cevap için teşekkürler aslında giden para ya çok takılmıyorum mantıken guruplar farlı maden rigleri için olmalıydı atıyorum 3 rig eter 2 rig sia vb. Gibi . Eskiden grup yoktu rigin kendi ayarına adres yazılıyırdu . Aynı kapıya çıkıyordu. Gurubu niye eklediker mantığı ne anlamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
madenci, 17.03.2018 - 15:50 tarihinde yazdı:

bu olay sadece simle de değil tüm poollar için geçerli, pool un kafası karışmaması için rig1 - rig2 - rig3 olarak 3 ayrı kazıcı oluşturup kazman lazım, tek bir rig oluşrutup tek miner program ile yönetmek istersen tek rigin kazdığını görürsün diğerleri çöp olur, o yüzden 3 ayrı rig 3 ayrı grup yapacaksın, her rig için aylık 2 usd gidecek ama olsun okadar yapacak birşey yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular