Jump to content
  • 0
Bilo81

2. Ekran Kartını Gormuyor

Soru

Öncelikle merhaba ; 2 adet MSI GTX 1060 6 GB ile nicehashde mining yapiyordum fakat bir anda 2. Ekran kartını görmemeye basladi. Riserdan çıkardım slota taktım gene görmedi sadece ilk slotta çalışıyor ekran kartları MSI b350 m tomahawk anakartta sahibim yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu soruya 10 cevap geldi

Recommended Posts

• 0

10 gündür kullanıyordum bir anda görmemeye basladi 2 ekran kartı kullanıyorum 2 Side aynı model ilk aygıt yöneticisinde görüyordu fakat çalışmıyordu sonrada hiç görmemeye basladi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Selamlar

Yanlış anlamadıysam ekran kartları sadece x16 portuna taktığınızda çalışıyor doğru mudur?

yani ekran kartları ayrı ayrı takıldığında tek başlarına çalışıyor.

bu durumda biostan pci-e slotlarının aktif olup olmadığına bakmak gerek.

tavsiyem biosunuzda pci-e ile ilgili ayarları gözden geçirin. Ayrıca tüm slotları ayarlanabiliyorsa x1 yapın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

Malesef hiç bir şekilde 2. Ekran kartını görmüyor bios son sürüm driver son sürüm PSU aldım 750 w oda fayda etmedi ana kart MSI b350 m tomahawk kartlar sağlam riser sağlam denemediğim yol kalmadı biosda bı ayarı varsa yardımcı olun lütfen 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular