Jump to content

Recommended Posts

           Yakın zamanda Digital Türk para birimi olarak piyasaya adını duyuran Sikke Coin den bahsetmek istiyorum. 

           Rowblockchain teknolojisi kullanarak piyasada yer edinmeye çalışan ripple benzeri bir sistem kullanıyorlar, sadece bir iddia değil saniyenin kırkta birinde işlem gerçekleştirebilen, ve en inanılmazı  offline işlem yapabilen bir yapıya sahip. Bu da sikke Coin aralarında anlaşma yazışma ve transfer yapan firmalarda değerli kılıyor. Yakın zamanda ripple ın 60 banka ile yazılımını kullandırma adına anlaştığını biliyoruz, aynı durum ilk aşamada sikke için de yapılabilir duruyor. Kurucularından Hakan Erdem ile yaptığım görüşmede verifone şirketi ile bu bağlamda görüşmeler başladığını öğrendiğimde sikke şirketinin gelecek vaat ettiğini çok daha iyi anladım. 

              Reklam için ciddi bir bütçe ayrılmış durumda ico larla sosyal medya görevleri referans sistemi kullanarak dağıttığı hediye paralar aslında bence tüm benzer sistemlerde olması gereken. Düşünün aradan finansal işletmeleri kaldırıp kişilerin tamamen yazılımdan olarak kandıramayacağı bir sistem kurarak para transferleri sağlayan bir yapı oluşturuyorsunuz, aynı sistemin reklam tekelini de ortadan kaldırıp katılımcılar ile tanıtım kampanyası yapması gerçekten çok anlamlı. 

              4-6 Nisan tarihleri arası yapacakları ön satışlar 50 kuruştan, peşindeki tarihlerde ise benzer indirimlerle satış yapacaklar. Haziran ayında borsa değeri en az 1 lira bekleniyor. Uzmanlar bu konuda hemfikir. www.sikke.com.tr 

adresinden incelemenizi tavsiye ederim. 

              Gelelim asıl soruya, iyi de o kadar köklü yapılar varken niye buraya yatırım yapalım bu adamlara niye güvenelim. Arkadaşlar bu digital bir platform ve konu internet bilgisayar ve bilişim teknolojileri olduğunda hepinizin malumu kazanılacak değerler fikrin orijinal olmasına bağlı. Gördüğüm kadarıyla sikke Coin bu konuda ki ilk sınavı geçmiş durumda. Kullandıkları güvenli odalar, gelişmiş güvenlikli sunucular, Hindistan ve Kore den aldıkları yazılımcılar sistemin sürekliliği için yeterli şartları sağlıyor. 

               Bence sistemi bir inceleyin aklımıza takılanları burdan sorabilirsiniz. Neler yapılabilir fikir verebilirsiniz. Ben şimdiden Tüm Türkiye ye hayırlı olsun diyorum.

DA41C0D7-980E-41AF-B956-39EB35789CC5.jpeg

tarihinde Yusuf Akcakoyun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

                         Değerli yatırımcı arkadaşlar sikke konusunda merak ettiklerinizin tamamı aslında kendi sitesinde mevcut. Ben buradan bununla ilgili bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Hepinize şimdiden bol kazançlı yatırımlar.

sikke nedir.PNG

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×