Jump to content
dremo

Robotina Ico:Enerji Yönetiminde Yeni Oyuncu

Recommended Posts

Yeni bir kontrol teknolojisi şirketi olan Robotina, platformunun kullanımının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, elektrik enerjisi fiyatlarının ve kullanımın sürdürülebilir şekilde azaltılması için  gelistirdikleri platformun 28.5 milyon ABD doları tutarında ICO´sunu gerçekleştircekler.

Robotina platformu, çeşitli son teknolojileri uygulayarak, elektrik enerjisi tüketimini azaltmakta, elektrik maliyetlerini düşürmekte ve gerçek zamanlı elektrik tüketimini ve dağıtılan üretimin izlenmesi ve kontrol edilmesiyle tüm elektrik şebekesinin işleyişini optimize etmektedir. Böylece cihazları yönetir ve platform kullanıcılarının verilerini toplayıp işler. Bu veriler daha sonra şebeke operatörlerine veya elektrik enerjisi üreticilerine sunulmaktadır. Her ikisi de önemli tasarruflar elde ediceklerdir.

Robotina platformu üç büyük teknolojiyi birbirine bağlar. Eşyaların İnternet'i (IoT), insandan insana veya bilgisayardan bilgisayara ihtiyaç duymadan bir ağ üzerinden veri aktarabilme yeteneği olan akıllı bağlantılı cihazların, dijital makinelerin, nesnelerin veya kişilerin Sistem içinde etkileşimini sağlar.Yapay zeka (AI), gerçek zamanlı akıllı şebeke verilerini değerli bilgiler haline getiren ve üyelerine ödüller sağlayan Robotina platformunun beyinidir. Blockchain, farklı taraflar arasında tetiklenen bir dizi akıllı sözleşmeyi barındıran ve tartışmasız kesin bir sözleşme üretilen merkeziyetçi bir sistemdir. Söz konusu kişiler anonimdir, ancak sözleşme merkezi olmayan bir sistem üzerinde halka açıktır. İşlemler şifrelenerek gerçekleşir.

Robotina ICO presale, 21 Şubat 15.00 CET'de başlayacaktır. Satış öncesi dönemde, yatırımcılar Robotina platform Tokenlarını (ROX)% 10 bonusla satın alabilecekler. Ortalama ROX fiyatı 0,05 $ olarak belirlenecek. Ön satış  ETH/ROX oranı 15.5 M dolardır , her faz için ayrı ayrı hesaplanacaktır (presale, crowdsale). Robotina, ICO web sitesini ziyaret etmek ve KYC formlarını doldurmak için enerji devriminin bir parçası olmak isteyen herkesi davet ediyor.

Robotina, otomasyon ve kontrol teknolojisinde yenilikler üzerine odaklanan 50'den fazla uzmana sahip bir AB şirketidir. Tüm ürünler tescilli kendi teknolojileridir ve  şirketin kendi Ar-Ge ve üretim tesisi vardır. Uzmanlıkları hızlı ve ekonomik bir şekilde yeni çözümler sunma becerisi ile birleşince, her ürettikleri çözüm için sağlam bir temel oluşturur ve bugünün ve geleceğin yeni standartlarını belirler.

Almanya, Avusturya, Slovenya, İsviçre, Güney Afrika ve diğer ülkelerde 1000'den fazla başarılı projeyi uyguladıktan sonra müşterilerimize daha iyi, hatta daha güvenli bir çözüm sunma zamanı geldi. Bu gelişme,  yeni bir toplum modeline katkıda bulunacak akıllı çözümler, bileşenlerle bu sektörün lideri olma vizyonumuzla tamamen uyumludur. Robotina CEO'su Devid Palcic'i heyecanlandıran ICO yatırımcılarımızın göreceği ölçülebilir avantajlar "dedi.

 

4BDBD4EA-EC50-4A88-BA23-5AEAD1F15CCD.jpeg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Hakkımızda

Bitcoin, Kripto Paralar ve Finans Teknolojileri konularında türkçe içerikler sunarak, ekosistemin büyümesine katkı sağlamak isteyen bir grubuz. Kripto para madenciliği ve borsaları konularında eğitim, destek, tartışma forumlarımızı takip ederek görüş ve tecrübelerinizle sizler de bize katkı sağlayabilirsiniz.

İletişime Geçin

Twitter

Güncel Konular

×