• Duyurular

• Exploit

Rig Stokları Açılmıştır   21-06-2017

5 GPU Rig (Sapphire RX470 4GB - Gigabyte DDR4 Anakart - 4GB RAM - Simplemining USB)
      Hazır Kurulu Kasalı Tak Çalıştır Sistem - Tüm parçalar sıfır TR distribütör garantili
      Hız: 145 mh/s ETH
      Fiyat: 3400$
      Aylık Getiri: 784$ (22.02.17 tarihli kur fiyatı ve zorluk derecesine göredir)
      İletişim için telefon numaranızı özel mesajla gönderiniz: @Exploit
Exploit

KriptoTR Forum Güncellemeleri

Bu konuda 6 ileti var

Merhaba,

Forum'daki teknik geliştirmeleri sizlerle bu başlıkta paylaşacağım. 

KriptoTR v0.4

• Sohbet özelliği eklendi. 
  • Satoshi sistemi test edilip aktifleştirildi. Kazanç tablosu açıklanacak.
  • Site kullanım rehberi eklendi (menü). İçeriği genişletilecek.
  • Rozet ödül sistemi aktifleştirildi. Rozetler belirlenecek. 
  • Pazar alanı kategorileri oluşturuldu kullanıma açıldı. 

KriptoTR v0.3

• forum rütbe sistemi belirlendi
  • Kripto Market eklendi.
  • Mobil uygulama çalışmaları başladı.
  • Arbitraj Botu yayına alındı
  • forum yeniden kategorize edildi.

KriptoTR v0.2

• görünen çeviriler tamamlandı
  • öncelikli konuların listesi oluşturuldu
  • forum yeniden kategorize edildi, açıklamaları yazıldı

KriptoTR v0.1

• Temel forum özellikleri tamamlandı
4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mobil uygulamada ios sohbet kısmına yazamıyorum giriş yap diyor giriş yapıyorum yazıyorum ama yazdıgım gitmiyor bir sorun var sanırım bilginize.

KriptoTR kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Exploit

KriptoTR resmi whatsapp grubumuz herkesin katılımına açılmıştır.
      Aşağıdaki davet bağlantısını kullanarak grubumuza girebilir, kripto para sektöründeki insanlarla iletişim kurabilirsiniz. 
      Grup kuralları gereği bu grupta 1 ay süre ile kalınabilir. Kişi, 1 aylık süre tamamlandıktan sonra forumda Silver üye rütbesine erişmiş ise KriptoTR Özel whatsapp grubumuza geçebi
      KriptoTR forum üyeleri, oluşturduğu konulardan ve gönderdiği iletilerden satoshi kazanabilmektedir. Tüm üyeler bu puanları toplayabilir ve KriptoTR markette belirli kategorilerde (Madencilik donanımları, VIP üyelik vb.) harcayabilir. Üyelerden yönetim ekibine katılan arkadaşlarımız ekstra avantajlardan da faydalanacaktır. Kazanılan satoshi'ler aylık olarak üyelerin hesap kredisi sayfasına bakiye olarak yansıyacaktır.
      Forumda verimliliği arttırmak adına, forum kategorilerine göre kazanılan satoshi'ler farklılık gösterir. Aşağıdaki tablo ile hangi forumda kaç satoshi kazabileceğinizi görebilirsiniz.
      Madencilik > Eğitim bölümüne konu oluşturma : 20.000 satoshi Borsa > Eğitim bölümüne konu oluşturma: 20.000 satoshi Kripto Para > Yeni Başlayanlar bölümüne konu oluşturma: 5.000 satoshi Madencilik > Teknik Destek bölümüne ileti gönderme: 1.000 satoshi Forumun diğer tüm bölümlerinde konu oluşturma: 500 satoshi Forumun diğer tüm bölümlerine ileti gönderme: 50 satoshi Kazançlar sistem tarafından otomatik hesaplanır ve anlık olarak profilinize yansır. Profil sayfasından kazandığınız satoshileri ve kazanma sebebinizi görüntüleyebilirsiniz.
      KriptoTR gelirlerini bu yöntemle yönetim ekibi ve diğer üyelerle paylaşmaktadır. Gelir artışları puan listesine yansıyacaktır. KriptoTR, satoshi puanlarını güncelleme ve kampanyayı düzenleme hakkını saklı tutar.
      Herkese selam!
      Forum, mobil uygulama ve diğer görsel tanıtımlar alanlarında kullanılmak üzere bir görsel logo tasarladım. Logo renklerini forum tasarımında kullandığımız renklerden çıkardım. Renkli veya koyu renkteki yüzeylerdeki kullanımı biraz farklılık gösterecek, daha sonra ekleyeceğim. 
      KriptoTR Logo

Merhaba,
      Forumdaki ileti sayısına göre alınan rütbeler ve açıklamaları aşağıdaki gibidir. Rütbelere göre sunulan avantajlar yakında paylaşılacaktır.
      ileti sayısı : rütbe
      0 : new 8 : Bronze 16 : Bronze Elite 32 : Silver 64 : Silver Elite 128 : Silver Nova 256 : Gold 512 : Gold Nova 1024 : Gold Master 1536 : Platinum 2048 : Platinum Master 3072 : Platinum Challenger 4096 : Grand Master 8192 : Grand Challenger
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.