Artık Bitcoin Gold’u (BTG) ColdLar Donanım Cüzdanları ile Yönetebilirsiniz

Bitcoin Gold‘un resmi Twitter hesabı, kullanıcıların artık Bitcoin Gold Koinlerini ColdLar Hardware cüzdanlarıyla yönetebileceklerini bildirdi. BTG, daha sonra, daha iyi yönetim, daha iyi kullanıcı deneyimi için daha verimli bir arayüz, “yüksek çözünürlüklü ekranlar, şifreli veri iletimi” gibi noktalara değindi.

ColdLar Cüzdanları

YŞu andan itibaren altı tip ColdLar cüzdanı var. Bunlar ColdLar Touch, ColdLarPro 3, ColdLar Pro 2 Plus, ColdLar Pro 2, ColdLar Pro 1 ve ColdLar Pro Gold‘dur. İlk üçü hala satın alınabilir, fakat son üçü tükendi.

ColdLar‘ın resmi web sitesine göre, ColdLar Touch cüzdanı kullanmak güvenli ve kolaydır. NFC ile uygulamasıyla etkileşime girebilir. ColdLar Pro 3 ile, kullanıcı hesabı kontrol edebilir, işlem yapabilir ve NFC güncelleme senkronizasyonu ekleyebilir. ”ColdLar Pro 2 Plus‘a gelince, fonksiyonel bir cüzdandır. Daha fazla kripto parayı destekleyebilir ve kullanıcı hesap yönetiminin birçok özelliğinden yararlanabilir.

Peki ColdLar App Uygulaması Nedir?

Pekala, ColdLar Hardware cüzdanları zengin özelliklere sahip bir kullanıcı deneyimi ile birlikte gelir. Bu özellikler arasında kullanıcının güvenliğine ve mahremiyetine özel önem, soğuk cüzdandaki varlıkların gerçek zamanlı izlenmesi, piyasa güncellemelerinin iyi anlaşılması; aynı zamanda kullanıcıya daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunmak için çok uluslu dillerle birlikte gelir. Şimdilik, sanal para birimi uygulamasının indirilmesinin Çin Halk Cumhuriyeti App Store bölgesinde izin verilmediğinden, bu nedenle şirket, kullanıcılarının Apple ID üzerinden indirmelerini istiyor.

26 Mart’ta ColdLar, Singapur’da düzenlenen REAL Blockchain Zirvesi’ne de katıldı. Bu zirvede, kripto camiasının büyük isimleri vardı. Bunlardan bazıları: Huobi Başkanı Dr. Yu Jianing, HomiEX’in kurucusu ve CEO’su, Dr. ColdLar Wallet’un kurucusu, vb.

Zirvede, ColdLar cüzdanının kurucu ortağı ve COO’su Yu, blockchain teknolojisinin ‘finansal bilim ve teknoloji’ ile ilgili olduğu konusundaki görüşlerini dile getirdi. Yu’ya göre, şu anda büyük eksikliği içeren iki engel var. blockchain endüstrisinde güvenlik ve kripto dünyasına katılımın yüksek eşiği. Ona göre, dijital varlık ödeme teknolojisindeki atılım önümüzdeki dönemde iyi sonuçlar almalı.