Bit100, Kripto Para Birimi Ticareti için Yenilikçi Platformu Başlattı

Önde gelen çevrimiçi ticaret çözümleri ve finansal hizmetler sağlayıcısı Bit100, yakın zamanda kripto para birimi ticareti için inovasyon platformlarının başlatıldığını duyurdu. Bit100, yeni başlayanlara ve deneyimli tüccarlara üstün teknikler ile elverişli bir ticaret deneyimi sunmak için çabalıyor. Bunu başarmak için Bit100 platformu, yatırımcıların mevcut piyasa senaryosuna genel bir bakış açısı kazanmasına ve böylece yatırımlarını yapmadan önce kendi analizlerini yapmalarına yardımcı olacak profesyonel düzeyde analitik araçlar ve öngörüler sunuyor.

Bit100 Platformu kripto para birimi ticaretini anlaşılması kolay, herkes tarafından kolayca erişilebilir, anında ve güvenli olması gerektiğine inanıyor.Bu temel felsefeler, Bit100‘ün platformunda sağladığı sezgisel süreçlerin arkasındaki itici güç olmuştur.

Bit100 platformu

 • 1: 100’e kadar kaldıraç
 • Hızlı ve güvenilir sipariş uygulaması
 • Endüstri lideri fiyatlar
 • Hızlı onboarding
 • B100 işlemlerinde serbest işlem
 • Güvenli Bulut Ortamında Barındırma
 • Bit100 hem fiat hem de dijital para birimlerini destekleme gibi birçok özelliği mevcuttur.
 • Platform anında işlem imkanı sunar, yani kullanıcılar şifreli olarak para yatırabilir ve saniyeler içinde işlem yapmaya başlayabilir. Bit100‘ün üzerinde kurulu olduğu devrim niteliğindeki CryptoBridge TM teknolojisi, kullanıcıların kapsamlı bir sipariş defterine erişmelerine ve sınırlar arasında sorunsuzca işlem yapmalarına yardımcı olur.

Basit ve kolay kullanımlı arayüzü, kullanıcıların platforma oldukça kolay bir şekilde girmelerine ve güvenle işlem yapmalarına yardımcı olur. Bit100, İşlem Sürecini 3 kolay adımda açıklıyor:

 • Kayıt ol: Kullanıcıların bir Bit100 işlem hesabı açması gerekir
 • Fon: Kullanıcıların hesaplarını kripto veya fiat para birimi ile fonlaması gerekir.
 • Ticaret: Kullanıcılar, en sevdikleri kripto para birimleri ile işlem yapmaya başlayabilir

Hesaplar

Her yatırımcının ihtiyaç ve beklentileri birbirinden farklı. Bunu akılda tutarak, Bit100 üç farklı hesap türünü tanıttı: Klasik, Platinum ve VIP.

Klasik: Bu hesap, minimum 0.1 BTC fonuyla aktifleştirilebilir. Kripto pazarında agresif değil de muhafazakar ticaret yapmak isteyen yenileri kendine çekmeyi amaçlıyor.

Platin: Bu hesap, minimum 3 BTC fonuyla açılabilir. Bu hesap, kripto ticareti hakkında temel bilgiler edinmiş ve bunu gerçekleştirmeye istekli olan tüccarlar için özelleştirilmiştir.

VIP: Bu hesap asgari 30 BTC fonu ile başlatılabilir ve yüksek hacimli yatırımcılar içindir.

Yatırımcıların gereksinimlerini daha da karşılamak için Bit100, Çoklu Para Yatırma ve Çekme Seçenekleri, Anlık Piyasa Emri İşlemi, Net ve Rekabetçi Fiyatlandırma, Endüstride Liderlik Hızını içeren bazı sezgisel hizmetler ile geldi. Bu çok çeşitli hizmetler küresel ticaret fırsatlarını açığa çıkarır, bu da işlemcilerin istedikleri yerden ve istedikleri varlıktan işlem yapabildikleri anlamına gelir.