Binance, Platforma Yeni Dash Pariteleri Ekledi

Dünyanın en büyük kripto para birimi değişim platformu olan Binance, platformdaki Dash ticareti için iki yeni çift tanıttı. Duyuru Binance web sitesinde bir yazı ile duyuruldu.

Şirketin internet sitesinde yer alan posta,

DASH ,Binance Coin ile ve ABD doları destekli token Tether ile eşleştirilecektir. İkisinde, Tether ile eşleşmenin, Dash Coin için mükemmel likidite sağlayacak bir fiat para birimi ile desteklendiğinden daha kazançlı olması bekleniyor.

Binance Crypto Exchange, boğaların piyasayı yönettiği 2017 yılının ortalarında kuruldu. O zamandan beri, bitcoin gibi para birimleri keskin bir düşüş kaydettiğinde bile, aydan aya büyümeye devam etti. Dev borsa şu anda dünyanın en büyüğüdür ve günlük hacimler 1,4 milyar dolardan fazladır. Borsadaki dijital token Binance Coin’in toplam piyasa değeri 2.4 milyar dolar civarındadır ve geçen yılki düşüş eğilimlerinde bile oldukça istikrarlı seyrediyor.

Dash Coin en tutarlı koinlerden biri oldu . Kripto para biriminin şu anda 846 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri var ve bu da onu dünyanın en değerli 15. kripto para birimi yapıyor. Binance’taki eşleşmelerin Dash’e daha fazla likidite getirmesi muhtemeldir.