Binance Launchpad, Piyango Tabanlı Format Kullanmak İçin Token Satışı Formatında Büyük Değişiklikler Yapıyor

Dünyanın en büyük kripto para birimi platformu Binance, 24 Mart’ta yayınlanan ve Launchpad token satışında bazı önemli değişikliklerin yapıldığını bildiren bir açıklama yaptı. Binance, Binance Launchpad‘in bir sonraki projesi için yeni bir çekiliş formatı kullanacağını söyledi.

Duyuruya göre, Binance, sonraki projeleri için taze bir çekiliş formatından yararlanacak. Binance geliştiricileri, Kriptopara ile ilgili bir sonraki projenin Binance Launchpad ile tanıtılacağını söylüyor. Launchpad değişim operatörü, temel olarak şirketlerin, tokenlerinin satışını etkin bir şekilde pazarlamasını ve yönetmesini sağlayacak bir platformdur.

Şirketin blog yazısına göre, kullanıcının talep edebileceği bilet sayısı esas olarak hesaplarında tuttukları Binance Coins (BNB) miktarına bağlıdır. Posta ayrıca, piyango bilet sisteminde kullanıcıların yalnızca Binance tokenlerini 20 günlük bir süre için tutarak 5 bilete kadar alacakalarını söylüyor. Daha sonra, Launchpad değişimi kazanan bilet sayısını ve kazanan bilet sahibinin alacağı fon miktarını açıklayacak.

Kullanıcının 24 saat içinde verilen çekilişe katılmak için istediği kadar bilet seçmesine izin verilir.

Bununla birlikte, Binance, yeni sistemin anlık görüntü süresinden önce ve sonra bile BNB işlemlerinde bazı değişikliklere neden olacağına inanıyor, aynı zamanda etkinin ortalama olacağını da rapor ediyor. “Pazarın diğer katılımcıları, varyasyonları çözmek için bunu bir fırsat ve karşı ticaret olarak değerlendirebilir” dedi.

Binance ayrıca, çekilişin şeffaf, randomize bir sistem üzerinden gerçekleştirileceğini, çekiliş biletlerinin rastgele olarak seçileceğini iddia ediyor, bu da katılımcıların sete göre 5 çekiliş bileti alabilecekleri anlamına gelir. Örneğin, kullanıcının Binance hesabında minimum 100 BNB ile 199 BNB arasında tokeni mevcutsa ve ardından piyango program değişiminde yer almak için 1 piyango bileti alacağını varsayalım.

Kullanıcı Binance hesabında en az 200 BNB jetonu ve 300 BNB’den fazla jetonu yoksa, iki bilet alacaklardır. Kullanıcı 3 ila 4 bilet almak isterse, hesaplarında belirli miktarda BNB belirteçleri bulundurmalıdır. Ancak, 500 BNB tokenı olan veya daha fazla olan kullanıcılar en fazla 5 bilet alabilirler.

Bildirildiğine göre, halka açık Uygulama Programlama Arabiriminde yapılan değişiklikler, şirketin marj ticareti yapmakta olduğunu gösteriyor.