E-ticaret Teknoloji Firması Inxeption ve UPS,Tedarik Zincirlerini Geliştirmek için Blockchain Tabanlı Bir Platform Geliştirdi

America büyük posta şirketi UPS’in ve e-Ticaret Teknoloji Şirketi Inxeption, işbirliği içinde, tüccarın tedarik zincirlerini artırmak için yeni bir blok zinciri tabanlı bir platform geliştirdi. Gelişme ile ilgili haberler 21 Mart’ta yayınlanan bir basın bülteninde dile getirildi.

Yeni blok zincir tabanlı platform, Inxeption Zippy olarak adlandırıldı ve şirketlerin listesine yardımcı olmak, ürünlerini pazarlamak ve müşterilere sunmak için tasarlandı. Yeni blok zinciri platformu, tüccarların ürün tedarik aşamasından teslimat aşamasına kadar tüm tedarik zincirini izlemelerine izin veriyor ve hassas bilgilerin yalnızca, bireysel fiyatlandırma ve fiyatları gibi sözleşme gibi alıcı ve satıcı tarafından erişilebilir olmasını sağlıyor.

Inxeption CEO’su Farzad Dibachi, blockchain tabanlı platformun B2B satıcıları için çok basitleştirilmiş bir fiyatlandırma çözümü yarattığını ve tüm satış koşullarını kolayca tek bir kasadan kolayca kontrol edebilmeleri için dijital pazarlama ve BT kaynaklarının miktarını önemli ölçüde artırdığını belirtti.

Yeni blok zinciri destekli platformun kullanılmasıyla, tüccarların ürün bilgilerini yüklemelerine, iadeleri izlemelerine, siparişleri planlamasına, satışları incelemesine ve pazarlama analitiklerini ve süreç işlemlerini ve diğer hizmetleri almasına izin verilecek.