Huobi, Token Kanalı Huobi Prime ile Geliyor

Dünyanın önde gelen şifreleme borsalarından biri olan Huobi Global, yeni Huobi Prime platformunu başlatmayı planladığını duyurdu. 26 Mart’ta, çalışmaya başlayacaktır. Ana borsada listelenmeden önce, özellik kullanıcıların yüksek potansiyel dijital varlıklar ile alım satım yapmalarını sağlar.

Huobi, bu yeni platformun

“Etki ve büyüme potansiyeli yüksek olan ileri teknoloji kripto projelerine erişmenin daha iyi bir yolu .”olduğunu belirtti

Henüz büyük borsalarda listelenmeyen yeni projeler ve para birimleri olduğu için müşteriler düşük piyasa fiyatlarında madeni paralara erişebilecekler. Huobi’nin yönetici ekibi, listelenen her bir token’in proje liderleriyle çalışarak yakın ortaklıklar kurar ve kullanıcıların adil piyasa değerlerini belirler. Yöneticiler ayrıca aşırı oynak müşterileri rahatlatmak için geçerli fiyat sınırlarına sahiptir. Huobi Grubu’nun CEO’su ve kurucusu Leon Li’ye göre, umut verici kripto varlıklarına piyasa fiyatlarından önemli ölçüde düşük oranlarda ulaşmayı hedefliyor.

Prime üzerinden listelenecek ilk token’in TOP olacağı çoktan ortaya çıktı, TOP Ağı’nın yerel token’i herhangi bir hacim ve büyüklükteki gerçek dünya işi için inşa edilmiş bir kamu blok zinciri platformudur. Ayrıca, uygun maliyetli güvenilir bulut iletişim hizmetleri sunar.

Grup tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların HT tokenlerinde 1.000 ABD doları tutarında bir yatırım tavanı olacağını belirtiyor. İşlem fiyatı nedeniyle, basın zamanında satış başına yaklaşık 2.220 HT’ye ulaştı.

Huobi Prime tarafından listelenen madeni paralar üç turda sunulacak. Bu sınırlamalar, fiyatlar sonuç olarak kapatılsa bile, zaman geçtikçe artabilir. Bu nedenle, başlangıç ​​turunda, ikinci ve üçüncü turlarda sadece% 20 veya% 10 indirim uygulanırken bir token % 30 indirim yapabilir.

Projeyi Binance Launchpad ile karşılaştırabiliriz, asıl amacı “dönüşümsel kripto projeleri” için bir platform sağlamaktır. Launchpad gibi, Huobi Prime da yerel HT token’ine karşı işlem yapmak için dijital varlıkları listelemeyi planlıyor. Ticaret platformları, kripto piyasasının çekilmesinin bir göstergesi olabilecek yeni ve gelecek vaat eden varlıklar için kapılarını açtı. Benzer bir lansmanda, İlk Borsa Teklifi [IEO] ile Malta merkezli borsa Bittrex, oyun sistemini daha şeffaf hale getirmek için platformunda tokenli bir satış başlattı.

Tüm Huobi Prime madeni paralarının ilerici bir iş modeli, güçlü bir proje ekibi, finansal destek ve uzun süredir devam eden topluluk desteği olması gerekir. Katılmak isteyen yatırımcılar, Prime’ın piyasaya sürülmesinden önce Huobi Global hesaplarını açmalı ve ayda ortalama 500 Huobi Tokeni bulundurmalıdırlar. Huobi Prime tarafından yapılan bireysel alımlar, HT’de 1000 doları aşamaz.

En yeni Huobi özelliği, Tron [TRX] kripto şirketinin ademi merkeziyetçi uygulamaları [DApps] için çok zincirli Huobi Cüzdan desteğini açıklamasından bir hafta sonra geldi. Şu anda cüzdan, Bitcoin, Ethereum, Tron, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, XRP, EOS, Ethereum Classic ve Litecoin ile ERC20’den tüm tokenleri ve Stablecoin’leri desteklemektedir.