Monero Yakında Trezor’a Geliyor

Reddit topluluğu, Trezor-Dusan Klinec’in CTO’sunun son yazısıyla heyecanlandılar. Donanım cüzdanı (Trezor), normal soğuk cüzdan depolama sistemine kıyasla Bitcoin ve diğer kripto özel anahtarlarına gelişmiş bir şekilde güçlü koruma sağlar. Özel anahtarları koruma altında tutarken güvenli ödeme yapılmasını sağlar. Bu, ödeme için kullanılan elektronik cihaz saldırıya uğradığında bile özel anahtarların açığa çıkmasını önler.

Duyuru, Twitter ve Reddit’te yapıldığında, mesaj kısa süre sonra heyecanlı kullanıcılar tarafından takip edildi ve yorumlar bölümü meraklı sorularla doldu.

Durumdaki son güncellemeyi almak için Reddit topluluğunu takip edebilirsiniz.

Monero- hakkında daha fazla

Son zamanlarda Binance, iki yeni Monero ticaret çiftinin eklendiğini açıkladı. Bunlar – XMR / BNB ve XMR / USDT’dir. Sert çatalın blok büyüklüğü algoritmasında bazı değişiklikler yapması bekleniyor.Bu, gelecekte uygun bir kısa ve uzun vadeli ölçeklendirme sağlayacaktır. Monero’nun blogundan bir alıntıdır.

“Teknik olarak iki sert çatal olacağını unutmayın (örneğin biri yaklaşık 9 Mart’ta ve biri de yaklaşık 10 Mart’ta). Bu, ağda, v1 işlem biçimini kullanan işlem havuzundaki işlemlerin madenciler tarafından bir bloğa dahil edilmesine izin verilen bir ödemesiz süre sağlar. ”