Ethereum Fiyat Tahminleri

Ethereum, kripto para birimi piyasasının hüküm süren kraliçesi olarak anılır. Piyasa değerine bağlı olarak, ikinci en önde gelen şifreleme para birimidir ve güvenli bir ödeme yönteminden daha fazlasını sunar. Ethereum, özünde bir madeni para platformudur. Diğer madeni paraların ve merkezi olmayan uygulamaların sağladığı platforma güvenmesini sağlar. Bitcoin gibi, ethereum (ETH) blockchain teknolojisinin temelini oluşturan açık kaynaklı bir yazılım platformudur. Özellikle bitcoin ile yapılan borsalarda daha fazla baz eşleştirmesi yapıyor. Bitcoin ve ETH fiyatlarında iyi bir seviye devam ediyor.

ETH’nin şu anki durumu

Halen, ETH 139,34 USD (UTC saat 05:44) işlem görmektedir. 105,296,243 ETH dolaşımdaki arzıyla birlikte 14,672,442,551 ABD doları tutarında bir piyasa değeri vardır. Değeri şu an% -0,88 düşüş eğilimini izliyor.

Yukarıdaki tablo şu anda ETH’nin 139,49 USD veya 0,03459682 BTC (UTC saat 05:48) seviyesinde işlem gördüğünü göstermektedir. Aynı grafik, yakl. Bir ay önce ETH, 146.47 USD’lik bir ticaret noktasına sahipti. Yani, bu yaklaşık olarak. Bir ayda ETH% -4.76 düşüş eğilimi gösteriyor.

ETH’nin gelecekteki tahmini

Kripto pazarı şu anda oldukça değişken. Joe Technologist’in kurucusu Joseph Raczynski’ye göre, ETH, 2019’un sonuna kadar 1200 ABD dolarına ulaşabilir. ETH ağının en büyük topluluğa sahip olduğu ve kavramının kanıtının kurumsal yatırımcılar arasında gerçekten tanındığını kabul etmiştir. Etkili teknoloji uzmanı Ian McLeod, ETH’nin bu yıl sonuna kadar küresel bir yükseliş yaşayabileceği için 500 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin etti. BTC’nin değerlemesinin% 50’sini 5 yıl içinde ETH’ye bile kaybedebileceğini bile sözlerine ekledi. Trading Beats’e göre, ETH 2019’un sonuna kadar 650 $ ‘ya ulaşabilecek durumda. Kripto piyasası büyük ölçüde gelişirse, beş yıl sonra ETH 3844 $ civarında işlem görüyor olabilir.

Bu nedenle, tüm bu düşünceleri göz önünde bulundurarak ETH, yatırımcıların uzun vadeli yatırım yapması için harika bir seçenek. Biri şu anda ona yatırım yapabilir ve gelecekte iyi bir getiri elde edebilir.

Sonuç

ETH kesinlikle genişleyen topluluk ile gelecek vaat eden dijital para birimlerinden biridir. Diğer birçok kripto para birimi ETH platformuna sahiptir. Değişken piyasaya rağmen, ETH fiyatı boğa eğiliminde olacak ve bu nedenle uzun vadeli yatırım için mükemmel bir seçenek.