Twitter CEO’su Bitcoin’i Depolamak için Trezor’un Donanım Aygıtını Kullanıyor

Kripto uzmanlarının veya pazardaki büyük isimlerin kripto ile yaptıkları pazarda önemli bir rol oynar. Birçok amatör ve deneyimli kripto yatırımcısı ve tüccarı, başkaları tarafından gerçekleştirilen eylemler hakkında kararlarını verir. Bu gerçeği bilerek, Twitter CEO’sunun daha fazla Bitcoin stoğu depolamak için Trezor kullandığını anlamak çok önemli.

Evet, yine şifreli para birimlerine geri döndü. Son zamanlarda, Dorsey Trezor’dan bir donanım depolama makinesi satın aldığını ortaya koyan kişisel tweetini paylaştı. Hepimizin bildiği gibi, Trezor anahtar bir şifreleme para cüzdanı sağlayıcısıdır.

Ayrıca satın aldığı miktarı (bir kısmını) da açıkladı. Açıklanan miktara bağlı olarak, insanlar Trezor Model S’yi satın aldığını varsaymaktadır. Piyasa, bu cihazı satın alma amacının son zamanlardan beri büyük ölçüde bitcoin alımı yaptığını varsaymaktadır.

Jack ayrıca neden Ledger yerine Trezor cihazı seçtiğini de açıkladı. Je, Ledger’in programının tamamen açık kaynak olmadığını söyledi. Yaptığı açıklamada, bir cüzdan geliştirme ekibi açık kaynak programının her şey için sihirli bir çözüm olmadığını söyledi. Bununla birlikte, jack’in BTC ile ne yaptığı dikkate değerdir.