Tezos’u Ethereum’a Rakip Olarak Görebilir misiniz? “

Son zamanlarda Gemini Kriptopara Borsası kurucuları Winklevoss kardeşler Tezos‘u ethereum’a bir rakip olarak gördüklerinden bahsettiklerinde, XTZ iyi bir yükselişe sahip oldu. Bu konuda ayrıntılı bir tartışma yoktu, ama XTZ için iyi bir fiyat artışı çekmek için yeterince iyiydi.

Başlangıçta, 0.41 USD seviyesinde işlem görüyordu. Ancak SXSW 2019 videosu yayınlanır yayınlanmaz XTZ fiyatı güçlü bir artış elde etti. Bu yükseliş iyileşmesi Reddit de ele alındı. Tezos, likit riske karşı kanıt (LPoS) akıllı sözleşme platformudur. Şirket daha fazla gelişme ve büyüme için heyecan duyuyor gibi görünüyor. Reddit postasında,

“Tezos: Protokol Değişikliği # 1 Tartışma Protokol Değişikliği # 1 (Atina) – Nomadic Labs’in iki rakip değişiklik protokolünü duyurmasıyla birlikte, herkesin katılması için bir tartışma hazırladık. Rehberler için birkaç gönüllü seçtim. Kialo’da. Diğer herkes kabul edilir ve teklifin ağa daha fazla değer kattığı tartışmalara katılmaya teşvik edilir. Hepinizi orada görmek dileğiyle. ”

Hala güçlü bir momentum göstermesine rağmen, koin şu an 0.4600 Amerikan Doları seviyesinde işlem görüyor. Bu, son yedi gün içinde tüm zamanların en yüksek fiyat olarak kayıtlara geçiyor. 0,4700 ABD Doları seviyesinde sağlam bir direnç için tahminler var. Bu sonuçta yakın gelecekte fiyat düzeltmelerine yol açabilir.

Son zamanlarda Amerikan kripto para platform devi Coinbase, Tezos’un mimarı olan Luke Youngblood’u işe aldı. Yine geçen Aralık ayında Coinbase, otuz diğer kripto para biriminin yanı sıra XTZ-Tezos’u ekosistemine eklemeyi düşündüğünü açıkladı.

İkincisi, bu yıla iyi bir başlangıç ​​yapmak Coinbase’in Tezos’a olan ilgisini artırdı. Mart ayının başlarında, girişimci Stephane de Baets tarafından işletilen bir emlak portföyü olan “Yüksek Getiriler” Tezos’un etrafında harika bir açıklama yaptı. Bir mağazada STO’lar, yani “Güvenlik Simgesi Teklifleri” olarak belirtilebilecek ve serbest bırakılabilecek 1 Milyar ABD Doları değerinde mülk bulunduğunu belirtti. Stephane de Baets ayrıca şunu ekledi:

“Tezos tabanlı bir token uygulaması üzerinde çalışmaktan daha iyi bir çözüm yok. […] Sıralı bazı yüksek profilli anlaşmalarımız var ve teknolojik ürünü tehlikeye atmayı göze alamayız. ”