XRPL Labs, WooCommerce’in Çevrimiçi Mağazalarında XRP Ödeme Eklentisini Sunuyor

Kripto düşündüğümüzde zihnimizde birkaç şirket / madeni isim yanıp sönüyor – Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve Ripple veya XRP. XRP, Ripple Labs Inc.’in bir ürünüdür ve aynı zamanda bir ödeme sistemidir. Bu şirketin kripto pazarına katkısı göz ardı edilemez.

Ayrıca sınır ötesi işlemler için yaratıcı ve uygun maliyetli ödeme çözümleri sunar. Tüm bunları daha ucuza yapıyor ve xRapid ağının başarılı bir şekilde çalışmasının sebeplerinden biri.

Hepsi şifreli olarak yapılır ve bu da insanları yeni çağın dijital para birimlerine adapte etmeye teşvik eder. Ancak, hepsi bu kadar değil. Ripple Laboratuarları, bu alanda çalışan yeni başlayanlara yardım etmek için fonlarını tahsis etmeye karar vermiştir. Ripple, bu girişimin adaptasyon oranını arttırmada yardımcı olacağına inanıyor. XRPL Labs, e-ticaretin yardımı ile XRP kartını ana akım haline getirmeye çalışıyor.

Tüm ürün ve hizmetleriyle, XRP, kripto para biriminde yeni bir bileşen bulmayı başardı. Wietse Wind, XRPL Labs’a önümüzdeki birkaç yıl boyunca Ripple tarafından sermaye kazandı. Takımın şimdi yapması gereken, WooCommerce ile XRP’yi birbirine bağlamaya yardımcı olacak bir eklenti geliştirmek. Bu fon katkıda bulunmak için herkese açıktır. XRPL zaten 950 dolar değerinde 3,000 XRP aldı.

Dünya çapında yaklaşık 3,3 milyon insan şu anda WooCommerce web sitesini kullanıyor. Kuşkusuz, web’deki en önemli ödeme platformlarından biri ve WordPress’te de çalışacak şekilde üretildi.

Bu yeni fikrin yanı sıra, XRPL, kripto veya blok zinciri ile ilgili birçok projede çalışıyor. Bir mobil cüzdan ile birlikte bir adet merkezi olmayan kripto değişim platformuna sahiptir. Soğuk kripto depolamasını destekleyen bir işletim sistemi yarattı. Ripple Xpring denilen bir yatırım kolu vardır. Bu kol, XRPL ödülüne katkıda bulundu; katkı miktarı henüz açıklanmadı. Haberlere göre, Wind’in çalışmalarının girişimi yeteri kadar katkıda bulunuyor.