EOS Tabanlı Unlimited Tower Oyunu Bu Ay Alfa Testine Başlayacak

Birçok endüstri uyarlanabilirliğini ve karını artırmak için kripto teknolojisini kullandı. Oyun endüstrisi bunlardan biridir. Unlimited Tower adlı popüler EOS merkezli TRPG (Taktik Role Playing Oyunu) Cuma günü yaptığı açıklamada, bu ay alfa testine başlayacağını açıkladı.

Yazı, yeni dApp’a sahip olmak isteyen tüm oyuncuların alfa kayıt formunu doldurmaları gerektiğini belirtti. Form doldurulduktan ve oyuncu tüm şartları ve koşulları kabul ettiğinde, ekip onları bir hesap oluşturmaya ve alfa testi sürecine başlatmaya davet edecektir. Alfa testi, oyunun kabulünü kontrol etmek için atılan ilk adımdır. Bu test, varsa programdaki sorunları veya kusurları tarar. Laboratuar / kontrollü bir ortamda gerçekleştirilir. Test, kullanıcıları / oyuncuları oynarken oyuncular tarafından yerine getirilmesi en muhtemel olan görevleri yapmaya teşvik eder.

Unlimited Tower Taktik Role Playing Oyunu olduğundan, oyuncuların kendine özgü canavarları ve hizmetkarlarını barındıracak bir parti oluşturmalarını ve geliştirmelerini sağlar. Oyuncular (yarattıkları partiyi) güçlendirerek oyunda ilerlemeliler. Oyuncular ürünleri ve karakterleri artırarak bunu yapabilir. Bu, onları EOS tarafından ödüllendirilen “final hero” olma şansına sahip oldukları final aşamasına götürecektir.

Şu anda oyunda, kullanıcıların oyunda kullanabilecekleri 200 Hizmetçi, Canavar ve Eşyalar ve oyunun ilk destekçileri için birçok özel eşya bulunuyor. Oyunun tüm bu bileşenleri “gacha” teknolojisi ile oyunculara sunulmaktadır. Gacha, 500 ila 3.000 UTG jetonu ödeyen sanal bir satış makinesinden başka bir şey değildir; rastgele olarak.