Ethereum Gönderimi Yapan Kişinin Yanlışlıkla Ödediği İnanılmaz Komisyon Rakamı

Ethereum (ETH) madencilik havuzu Sparkpool, 11 Mart’ta yanlışlıkla 300.000 $ değerinde madencilik ücreti gönderen bir kullanıcıyla anlaşmaya vardığını doğruladı.
19 Şubat’ta meydana gelen karışıklık, bir ETH işlemi göndermek için gerekli alanları görünüşte karıştıran bir Ethereum kullanıcısı tarafından gerçekleştirildi.
Ethereum ağına üç işlem toplam 2.730 ETH (şu anda yaklaşık 365.800 $ değerinde) toplam madencilik ücreti ile ödemeyi gönderdi.

Olayın ardındaki koşullar bilinmemekle birlikte, Sparkpool daha sonra, üç işlem ücretinin en büyüğünü temsil eden 2.100 ETH madencilik ücretinin yarısını iade etmeyi kabul etti.

Gönderimi yapan kişi “SparkPool ve madencilerinize zararımızı telafi etmemize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz, 2100 ETH’nin yarısını madencilerin dürüstlüğüne teşekkür ederek madencilerle paylaşmaya hazırız ”dedi.
1.050 ETH’nin geri ödemesini gerçekleştiren Sparkpool, Çince ve İngilizce olarak son mesajını okudu: “Anlayışınız ve cömertliğiniz için teşekkürler. – SparkPool. ”