BitTorrent, 11.880.000.000 BTT Değerinde İkinci Airdrop Tanıtımını Yaptı

TRON, Haziran 2018’de BitTorrent’i satın aldı. Bir P2P dosya paylaşım platformudur. Anlaşma 126 milyon dolardı. Sonra BitTorrent daha da genişlemeye başladı ve yerel bir TRX tabanlı token olan BTT ile geldi. BTT’yi başlattıktan hemen sonra, şirket TRX sahipleri için ilk airdrop’u ilan etti. İlk airdrop 11 Şubat 2018’de yapıldı.

Şimdi, BitTorrent piyasada geniş bir desteğe sahip ve buna dayanarak, platform ikinci airdrop başlatılıyor. Platform muazzam başarısını kutluyor ve ikinci airdrop tanıtımı bunun bir parçası. Bu ikinci airdrop 11,880,000,000 BTT değerinde olacak ve Tron [TRX] kullanıcıları için 12 ay sürecek. Bu ikinci airdrop Tron kullanıcılarını 990.000.000 BTT ile ödüllendirdi.

BitTorrent bu haberi Twitter gönderisinde açıkladı
“İkinci airdrop için hazır mısın? 11 Mart günü saat 00: 00’da UTC’de TRON $ TRX sahiplerine 990.000.000 $ BTT ile ödül vereceğiz. Airdrop programı ve onu destekleyen borsalar ve cüzdanlar hakkında daha fazla bilgi edinin! ”

Sadece haberleri açıklamakla kalmadı, aynı zamanda binance, Huobi, Trust Wallet ve Tron Wallet gibi airdropların ulaşabileceği cüzdanların ve borsaların isimlerini içeren bir listeden de bahsetti.

İlk airdrop yapıldıktan sonra yolculuk o kadar yumuşak olmamıştı. Airdrop 11 Şubat’ta duyurulduktan sonra, birçok sahte kripto borsa, kullanıcılardan TRX tokenlerini BTT tokenleri ile takas etmelerini istedi. Bu haberi duyduktan sonra, Tron ve BitTorrent’in CEO’su topluluğundan, şirketlerinden kullanıcılardan olası airdroplar için herhangi bir token takas etmelerini istemedikleri konusunda uyardı.

BitTorrent, kullanıcıları gibi BitTorrent ve uTorrent’e bağlı herkes için ve tokenlerin benimsenme oranını yükseltmek için ekosistemler ve protokolünü kullanarak bağlı insanları ödüllendirmek için yeni teşvik planları geliştirmiştir.

Kullanıcıları için, BitTorrent onları daha fazla yatırımcı davet etmenin ve daha geniş bir kabul görmenin önemi konusunda eğitmeyi planlamaktadır.