Cardano Blockchain 3.0 Öncesinde Değerinde Artış Gösteriyor

Kripto, tıpkı diğer pazarlar gibi doğada çok rekabetçi. Piyasa stratejisinin bir parçası olarak ve uyarlanabilirlik yüzdesini arttırmak için, bu para birimleri tekliflerini geliştirmek için her türlü çabayı göstermektedir. Para birimlerinin çoğu, kullanılabilirliğini ve etkileşimliliğini artırmak için güncellemeler ve yeni tesisler ile geliyor. Bu kripto para birimleri, piyasa değerlerini ve Bitcoin’e karşı fiyatlarını artırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ancak, Cardano’nun (ADA) kendine özgü bir yolu var. Diğerlerinin yaptıklarını gerçekten geçmiyor. Cardano’nun bu davranışı, Bitcoin değerindeki bir yükselişin Cardano’nun lehine çalışacağı için şaşırtıcıdır.

Cardano geçenlerde ABD doları karşısında değerindeki artışa şahit oldu. Değeri% 6,4 arttı. Bitcoin’e karşı değeri sadece% 2.82 yükselmiştir. Değerinde böyle bir olumlu değişiklik nedeniyle, bir birim ADA artık piyasada 0,043324 ABD Doları veya 1,113 Satoshi bedeli ile piyasada bulunmaktadır. Bazı pazar uzmanları bu değişimin mevsimsel olacağına inanıyor, ancak çoğu buna katılmıyor gibi görünüyor. Ancak, bu artışın uzun bir süre devam edeceği söyleniyor. Online Cardano severler onunla ilgili tüm aktivitelerle ilgileniyorlar.

Kripto severler ve destekçileri, hatta Cardano’nun eleştirmenleri, Miami’de yapılacak olan Yaklaşan etkinlik olayı için heyecanlı. Bu olay hakkında fazla bilgi bulunmuyor; Yine de insanlar “Blockchain 3.0” ile ilgili bir şey hakkında konuşacağını düşünüyor. Yaklaşan etkinliğin etrafında tutulan bu bilgi ve gizlilik eksikliği, kripto ve Cardano sevenler için daha çekici ve heyecan verici hale getiriyor. Miami etkinliği 17 Nisan’da yapılacak ve 28 nisan 2019’a kadar sürecek.