Blockchain’i YouTube Üzerinden Keşfetmek: 2019’daki En Popüler 10 Video

YouTube’un 2005’ten bu yana sunduğu etkileyici hizmetlere dayanarak tanıtım yapılması gerekmiyor.Her şey hakkında bilgi bu platformda bulunabilir. Öyleyse, devrimci Blockchain endüstrisi nasıl açığa çıkarılabilir? Elbette, blockchain teknolojisinde yüzlerce video bulabilirsiniz, ancak neden en etkili olanları izlemiyorsunuz. İşte her saniyenin değerini gösterecek ilk on video listemiz

1-En baştan başlayarak – ‘Bitcoin: Kripto Para Birimleri Nasıl Çalışır?

Michael Aranda tarafından koyulan bu video SciShow kanalından. Video, sizi Bitcoin kavramları ve nasıl çalıştığı konusunda yönlendirir. Bir kripto küresinin patlamasıyla, bu kolay ve anlaşılması kolay video, kripto dünyasını keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm netliği elde etmek için gizli silahınız olacaktır. Bu video şu anda 2.652.089 kez izlendi.

2-Bir blok zincir nasıl çalışır – Basitçe Açıklama.

Bu altı dakikalık video değerli zamanınıza değer. Altı dakika, anlaşılır bir dille blockchain teknolojisi kavramlarını kolayca çözer. Bir dahaki sefere blockchain konuları ortaya çıktığında, konsepte daha fazla güveneceksiniz ve kripto dünyasına yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu iyi bir temele hizmet eder. Bu video, 2.693.577 izlenmeye sahip.

3-Bitcoin’in (ve diğer kripto para birimlerinin) nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi?

76.000 beğenme ve 2.426.029 görüntüleme her şeyi söylüyor. 3Blue1Brownchannel tarafından hazırlanan bu video, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin aslında nasıl çalıştığını açıklıyor ve bu da blok zincirinin nasıl çalıştığını doğru bir şekilde anlamanızı sağlıyor. Aynı zamanda, kendi şifreleme paranızı nasıl yaratabileceğinizi de anlatıyor.

4-Bir sonraki yarışmacı – “Bir Madencinin Hayatı, Altcoins’ten Bitcoins’e 4 yıldan fazla”.

Dört yıllık kripto madenciliği 7 dakikalık videoya sıkıştırıldı, bu video Bitcoin ve altcoins madencisinin ömrünün nasıl olduğu konusunda yararlı bilgilerle doludur. Dijital Altın kanal, eğlendirici değer nedeniyle, yalnızca bu videoya kıyasla daha az görüntüye sahip. Digital Gold, 2013 – 2017 yılları arasında kripto madenciliğinde size rehberlik edecektir. Bu video 2,131,142 kez izlendi.

5-Bu listede bir sonraki adım: “Blockchain Uzmanı 5 Zorluk Seviyesinde Bir Konsepti Açıklıyor”.

1.985.562 izlenmeye sahip, WIRED’in bu çok katmanlı eğitim videosu blok zincir araştırmacısı Bettina Warburg’a ait. Warburg videoda blockchain teknolojisi kavramını farklı yaş gruplarına anlatıyor. Bir çocukla etkileşimden başlayarak; Video bir genç, bir lisans öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi ve son olarak da bir blockchain uzmanına ilerliyor. Ne de olsa, bir cümleyle açıklayabilirseniz, kavramı doğru yaptığınızı söylüyorlar!

6-Altıncı nokta – Blok zincirin ekonomiyi radikal bir şekilde nasıl değiştireceği

Bu video Bettina Warburg’un TEDx konuşması. 2016’da bu konuşmayı bi daha verdi, ancak video yakın bir zamanda blockchain teknolojisi ve tüm dünyadaki ekonomi üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinmek için bilgilendirici bir kaynak aramaya gelince çok aranan bir video. Bu video 1.509.155 kez izlendi.

7-Blockchain’in Bozacağı 19 Endüstri

Future Thinkers podcast’ları, devrimci blok zinciri endüstrisinin diğer endüstrileri nasıl etkilediğiyle ilgili alışılmadık ama konuyla ilgili bir konuyu ele aldı. Video ayrıca çeşitli blockchain uygulamalarını, blockchain teknolojisi kavramlarını ve aynı zamanda blockchain teknolojisi hakkında bazı gerçek dünya geri bildirimlerini de içeriyor. Bugüne kadar 1.262.239 kez izlendi.

8-2018 için En İyi 3 Kripto para birimi

Vlogger-Louis Thomas ilk üç kripto para biriminden bahsediyor. Yine de, videoda yer alan kripto para birimleri konusunda ilginç bir konu. Bu video 1.263.044 kez izlendi.

9-Blockchain: Massively Simplified

Bu, Richie Etwaru’nun TEDx videosu. TEDx etiketi doğal olarak iyi kalitede bilgi veriyor. Videonun kalitesine katkıda bulunan Richie Etwaru (Hu-manity.com’un kurucusu ve CEO’su), New York’taki Syracuse Üniversitesi’ndeki blockchain yönetimi hakkında bilgi veriyor. Humanity.com insan haklarını ve egemen yasaları geliştirmek için ademi merkeziyetçi teknolojiyi kullanmaya kendini adamıştır. Bu video şu ana kadar 1.175.529 kez izlendi.

10-Neden Blockchain Düşündüğünüzden Daha Önemli?

Bu videoda Cold Fusion kanalı Blockchain teknolojisinin kavramlarını, teknolojinin etkin kullanımının yanı sıra uygun nedenlerle birlikte, blockchain teknolojisinin bankacılık ve diğer sektörlerde devam eden etkisini, akıllı sözleşmeleri ve son olarak videoda birkaç olası sorunu ele aldı. blockchain teknolojisi ile. Video şu ana kadar 816.826 kez görüntülendi.