Hilton (BAT) Token Kabul Etmeye Başlıyor

(BAT) Token sahipleri, Hilton Worldwide da dahil olmak üzere milyonlarca farklı markanın koinlerini kullanma gücüne sahip olacak. Bu, bir dijital reklam platformu olan TAP ağı ve Brave Browser arasındaki yeni işbirliğini takip ediyor.

TAP ağı 250.000 farklı marka ortağına sahiptir ve farklı hizmetler ve ürünler için BAT’ı kabul edecektir. Bu duyuru Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleşti ve aslında ortaklık, cesurca üç yıl önce başlatıldığından bu yana yapılan ilk uygulama.

Dijital reklamcılığı kolaylaştıracak bir program olarak yaratılmıştır. Temel düzeyde dijital reklamlar da engellenir. Bütün bunlar çevrimiçi gizlilik sağlamanın yanı sıra, performansın hızlanmasına ve göz atılmasına katkıda bulunuyor.

Reklamların varlığını seçmek, BAT tokenleri kullanan reklamları teşvik etmek kullanıcılara kalmıştır. Bu özellik şu ana kadar etkin değil. Brave kullanıcılarının, tarayıcı tarafından sağlanan reklamlara düşkünlük için BAT belirteçleri talep etmeleri amaçlanmaktadır.

Başkan ve Brave Software’in kurucu ortağı Brendan Eich bir basın açıklamasında yorum yaptı,

 “Hem kullanıcı hem de reklamveren, günümüzün dijital reklamcılık peyzajında ​​kaybediyor ve tüm dünyada beliren GDPR gibi düzenlemelerle, bu kırık ekosistem bildiğimiz gibi devam edemiyor.”

TAP Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su Lin Dai, BAT sahiplerinin tokenlerini birkaç ay içinde kullanma özgürlüğüne sahip olacağını söyledi. BAT’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte, 50.000 farklı restoran tarafından kabul edilecektir. Starbucks ve Amazon gibi mağazalar için hediye kartları gibi başka tesisler de olacak. Yardım kuruluşları için Worldwide Wildlife Fund’a ve Kızıl Haç’a bağış yapmak da mümkün olacak.

BAT sahipleri, tokenleri 200.000’den fazla otelde kullanma imkanından memnun kalacaklardır.

“Dünyadaki her büyük otel zincirinin hemen hemen en iyi yanı, kullanıcıların otellerden yararlanma şansı olacak… hotels.com gibi sitelerde fiat ödemekten% 70 daha iyi bir oranda.”

Ortaklık, kullanıcılara ilave MET kazanma şansı için anketlere katılma fırsatı verecek.