TrustToken ;Kripto Borsaları İçin Ethereum Adreslerini Yönetmek İçin Daha Ucuz Bir Yöntem Geliştiriyor

TrueUSD’nin geliştiricisi ve sağlayıcısı olan TrustToken, TrueUSD ve diğer ERC20 tokenlarıyla ilişkili milyonlarca adresi yönetmek için şifreli borsalar için yeni bir yöntem ortaya koydu. TrustToken, tek bir cüzdan içinde binlerce veya milyonlarca adresi kolayca yönetmenin halka açık ilk yolunu geliştirdi, böylece TUSD’yi kabul eden cüzdanların bakımı için gerekli olan Fee miktarını (işlem ücretlerinde kullanılan Ethereuem) azalttı.

TrueUSD akıllı sözleşmesindeki güncellemenin sadece TUSD’ye uygulanması gerekmez. Belirleyicinin kodu açık kaynak olduğundan, diğer tokenlar  yöntemi çoğaltabilir.

Pazartesi günkü basın açıklamasında, TrustToken Mühendislik Başkanı Rafael Cosman teknolojiyi şöyle açıklıyor:

Borsalar şu anda kullanıcılar için ayrı adresler kurabiliyor olsa da, bu hesapların nasıl hesaplandığı ile ilgili arkadaki muhasebesi için standart bir işlem yoktur ve her işlem için fee ödemesi gerekir. AutoSweep, Ethereum tabanlı bir token için bir “diğer ad” özelliğinin ilk uygulamasıdır ve kullanıcı hesaplarını otomatik olarak merkezi cüzdanına kaydırarak borsaların hem muhasebe yapısını önemli ölçüde iyileştirmesine hem de zamandan ve fee maliyetlerinden tasarruf etmesine olanak tanır.

 

Lider mühendis Terry Li diyor ki:

AutoSweep özellikleri, ilk olarak TrueUSD ile birlikte dağıtılırken, daha genel olarak Ethereum blockchain için büyük etkilere sahiptir ve herhangi bir Ethereum tokenine uygulanabilir.

ERC-20 Token Ticaretini Daha Ucuz Hale Getirmek

İşlem ücreti tasarrufu işlemcilere devredilebilir. Borsalar, AutoSweep’i kullanarak 1.048.576 Ethereum cüzdan adresi oluşturabilir. Çoğu için bu, kullanıcı tabanının tamamını kapsar. Şifrenin arka uçlara entegre edilmesiyle, fee tasarrufu binlerce dolar olabilir.

Yeni bir Ethereum bloğu işlem ücretlerinde 0.04944099 Eth içeriyordu. Bugünün fiyatlarında bu çok büyük miktarda para olmasa da, bugün kriptoları harcayanlar, başka bir boğa koşusu sırasında gelecekte para biriktirecek herhangi bir mekanizma için mutlu olacaklardır.

Akıllı sözleşmeleri yapma maliyetleri, Ethereum’daki birçok faktöre bağlı olarak çok daha yüksek olabilir. Örneğin, sadece .7 TUSD (0.70 $) bir döviz kuruna taşımak için yapılan son işlem, kullanıcının 0.09 $ veya 0.00072936 Eth fee ödemesi yapması gerekir.

Jeffrey Tucker gibi bazı insanlar, kontrol edilmediklerinde işlem maliyetlerinin benimsenmesini yasaklayabileceğine inanıyor. TrueUSD bunu anlıyor ve verimli işlem yaratmanın ölçeklendirme stratejisi için gerekli olduğuna inanıyor:

TrueUSD pazarının 200 milyon doları aşmasıyla birlikte, verimli jeton yönetimi verimli bir şekilde ölçeklenmenin anahtarı haline geldi.