TRON Ağına Dahil Olan Bir Oyun Daha

TRON (TRX), Ethereum (ETH) ağından bir başka uygulama daha yakaladı.

Belirli ödüller yaratma veya tamamlama ve diğer kullanıcılarla etkileşim kurma konusunda kullanıcıları ödüllendiren, merkezi olmayan bir fantazi görev tabanlı bir uygulama olan LORDLESS, Tron Arcade’in desteği ile TRON’a geçiş yapma niyetini açıkladı.

Duyuruya göre, LORDLESS,  şu anda aylık 5,460’tan fazla aktif kullanıcısı olan ilk 10 Ethereum oyun Dapp’ı.

LORDLESS oyunu merkezi olmayan bir görev / ödül dağıtım platformu olarak doğdu.LORDLESS, işleri geliştirmek ve görevleri tamamlamak için tokenleri ödüller olarak ödeyerek ürünün çekişini ve kullanımını artırıyor.

LORDLESS’ın merkezinde, TRX ile satılabilen ve gerçek dünya binalarından modellenen binalar, NFT’ler var. Bu NFT’lerin değeri, ödül sayıları ve bölgede meydana gelen genel faaliyetlerin yanı sıra binanın şöhretine de bağlıdır. Tavernkeepers aynı zamanda sadece Tavern’i çalıştırarak TRX kazanabilirler.

Şu anda TRON’da LORDLESS’in başlatılması için bir zaman çizelgesi bulunmamakta, ancak ekip şu anda Ethereum ağındaki önemli unsurları taşımak için çalışıyor.

Rekabetçi bir blok zincir oyun olan EtherGoo, kısa süre önce, TRON’nin iyi finanse edilen oyun oynama odaklanmasının yarattığı artan bir eğilimin ardından, TRON ağına Ethereum’dan geçiş kararı aldı.