NYC Blockchain Merkezini Açıyor

New York Şehri Ekonomik Kalkınma Şirketi, yerel endüstrinin büyümesini desteklemeye yönelik NYC Blockchain Merkezini başlatmak ve işletmek için Future \ Perfect Labs ve Global Blockchain İş Konseyi Geleceği’ni seçtiğini açıkladı.

Merkez, girişimcilere ortak bir çalışma alanı, iş desteği ve mentorlara erişim sağlayacağı Chelsea semtinde yer verecektir. Ayrıca, tüm New York’lulara blockchain teknolojisi hakkında kamu eğitim kaynaklarına erişim sağlayacaktır. Ek olarak, merkezin, kentin hem tüketici güvenliğini hem de inovasyonu destekleyecek düzenleyici bir ortamı nasıl geliştirebileceğini tartışmak üzere endüstri, hükümet, yatırımcılar, yenilikçi ve akademi’yi bir araya getirdiği söyleniyor.

NYU genelinde blok zinciri ve kripto sektörlerinde öğrencilerimiz arasında artan başlangıç ​​aktivitesi görüyoruz. NYC Blockchain Center’in NYC teknoloji ekosistemine eklenmesi konusunda heyecanlıyız ve işbirliğini dört gözle bekliyoruz ”diye yorumladı NYU Girişimcilik Enstitüsü İcra Direktörü Frank Rimalovski.