Uzman Analistten İlginç Bitcoin Tahmini

30 yıldan fazla deneyime sahip bir vadeli işlem analisti ve GRZ ENERGY’nin kurucusu olan Anthony Grisanti, Bitcoin (BTC) ayı piyasasının sona ermediğine inanıyor.

Son zamanlarda uzman bir analist olarak görünen Grisanti CNBC’ye verdiği röportajında, Bitcoin’in 3.000 doların altına düştüğünü gördüğünü ve sonuçta uzun pozisyonlarını kapatması için daha fazla yatırımcı yönlendirdiğini açıkladı.

Grisanti, yatırımcıların her küçük boğa bölgesinde pozisyonlarını tasfiye etmelerinin,ayı piyasasının bitmediğinin bir göstergesi olarak gösteriyor.

İster tamamen tasfiye ediyor olsun ister olmasın, tasfiye ediyorlar.Grisanti, 4.000 dolar, 4.100 dolar civarında bir miktar direnç var ”diye ekledi.

Bitcoin haftayı bitirmek için mücadele etti ve şu an 4.000 $ seviyesinin altına düşerek 3.663 $ ‘a düştü. Bitcoin şu an haftada% 5.8 düştü, ancak son 30 günde% 5 arttı.

Bu, Bitcoin’in 3.000 $ ‘ın altına düşeceğini tahmin eden ilk analist değil. Tecrübeli teknik tüccar Peter Brandt, Bitcoin’in 3.000 $ psikolojik seviyesini test edeceğini düşünüyor.