Hodl Hodl Tekliflerde Bot Sistemine Geçiyor

Eşler arası kripto değişimi Hodl Hodl, teklif botu biçiminde yeni bir özellik sundu. Bundan sonra, platformda oluşturulan her teklif otomatik olarak Twitter hesabında ve Telegram kanalında otomatik olarak yayınlanacak,Teklifler listesi her 30 dakikada bir yenilenecek ve azami sayısı üç olacak. Özel Piyasa dışı teklifler kaydedilmeyecek.

2018’de kripto para birimi alıcılarını ve satıcılarını Hodl Hodl’deki en son ve en iyi tekliflere bağlama fikriyle ayrı bir Twitter hesabı oluşturduk. Bu Twitter hesabını şu ana kadar manuel olarak kullandık ve bu süreci otomatik hale getirmeye karar verdik ”dedi. Yeni bir Twitter hesabı oluşturdular ancak isim aynı kalıyor -@offershodlhodl

Geçtiğimiz aylarda, Letonya merkezli Hodl Hodl, gözaltına alınmayan OTC (piyasa dışı teklifler)ticaretinin başlatılması ve BTC ve LTC ile Rus Rublesi çiftlerine destek de dahil olmak üzere yeni özellikler hakkında bir takım duyurularda bulundu. Borsa aynı zamanda Asya’da genişlemeyi planlıyor ve geçtiğimiz günlerde, Asya’nın kayutsız sektöründe faaliyet gösteren Coins OTC ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.