CİVİCKEY :Bitcoin 3000$ ‘ı Test Edebilir

Blockchain tabanlı kimlik yönetimi platformunun ortak kurucusu CivicKey, kripto para birimi piyasalarının şu anki durumu hakkında düşüncesini belirtti. Vinny Lingham, diğer şeylerin yanı sıra, Bitcoin fiyatının yakın gelecekte 3.000 $ seviyesini tekrar test edeceğini düşündüğünü belirtti.

Güney Amerikalı internet girişimcisi, kendi girişiminin, kripto para birimi fiyatlarındaki dramatik dalgalanmayı, emsallerinin çoğundan daha iyi bir şekilde nasıl idare etmeyi başardığını da açıkladı.

Finansal haber akışı ağı Cheddar ile yaptığı röportajda Vinny Lingham, Bitcoin fiyatı için kısa vadeli görünümünden bahsetti. Blockchain kimlik koruma firması CEO’su ve ortak kurucusu CivicKey, önümüzdeki haftalarda 3.000 $ ‘ın bekleneceğini söyledi.

Bence 3.000 $ ‘a düşürek tekrar test etme şansımız var. O kadar alçalırsa muhtemelen bu düşüş trendinden kurtulacağımız için iyi olucak. ”

Lingham, aylar boyunca yapılan işlemlerin de, kripto-para biriminde yer alan hemen hemen herkesin beklediği hamleden daha muhtemel olduğunu belirtti. CEO, 3.000 ila 5.000 ABD Doları arasındaki bir fiyat aralığının gerçekçi göründüğünü iddia etti.

Konuşma, mevcut ayı piyasasının Lingham’ın kendi projesi olan CivicKey’i nasıl etkilediğine geldi. Girişimci, fiyatların şu andaki seviyelerinin hızlı bir şekilde düşmesini takiben, bölgedeki diğer birçok firmanın daha da kötüleştiğini hissettiğini belirtti. 2017 yılında ICO tarafından yetiştirilen kriptoların çoğunu para çekme politikası sayesinde, işgücünün büyük bir yüzdesini işten çıkarmak zorunda kalan Steemit gibi firmalardan çok daha kolay bir şekilde ayakta kalmayı başardı.

CEO, kripto para birimini kullanmak yerine parayı sadece nakit olarak tutmanın Civic’in hayatta kalmasını garanti etmeyeceğini söylemeye dikkat ediyordu. Harcamalarını izlemenin ve hazinelerini etkili bir şekilde yönetmenin şirket için ve o alanda yer alan diğer herkes için önemli olduğunu söyledi.