Cameron Winklevoss: “Herkesi Memnun Etmeyeceğimizi Biliyoruz”

Cameron ve Tyler Winklevoss, New York Times’taki bir tam sayfa ilanın ardından Reddit’te Soru Sorma oturumu yaptı.

İkizler, CCN’nin de yakın zamanda bildirdiği ve dahil olduğu bazı soruları yanıtladı.

Kriptodaki bazı sesler, NY’deki en son reklam kampanyanızla kısıldı. “Gemini:”Düzenlenmiş Kripto Para Birimi Borsası” sloganını okudum. Arkasındaki nedeni açıklayabilir misiniz? İkizler bu konuda tek başına mı?

Cameron Winklevoss şöyle dedi:

Herkesi memnun etmeyeceğimizi biliyoruz, ancak en sağlıklı ve en hareketli ekonomilerin olumlu sonuçları teşvik etmek için düşünceli kuralları vardır. Gelişen yasadışı bir ekonomiye işaret edemezsiniz.

Açık olmak gerekirse, ilkelerimize abone olan alım satan yapanlar ve varlıklar var ve bu konuda yalnız olmadığımızı görmeye teşvik ediyoruz – ama bizim için bu bir odak noktası ve biz de bu konuda düşünce lideri olmak için çok çalışıyoruz.

Bir kullanıcı “Bitcoin’in her zaman 1 numaralı kripto para olacağını mı düşünüyorsunuz?”

Bitcoin’in Ağ etkilerini yenmek kesinlikle zordur – bu yüzden, değer deposu açısından Bitcoin uzun vadede galip gelicektir.

Başka bir kullanıcı, Bitcoin’in bir “değer deposu” olup olmadığını ve eğer Bitcoin’i bir “Değer Deposu” olarak adlandırırsak, bitcoin ölçeklenebilirliği sorunlarını çözmek ve dolayısıyla değer aktarımı olarak kullanmak için pek çok sorun yaratmaz mı?

Bitcoin’in bir değer deposu olduğuna inanıyorum (şu anki özellikleri göz önüne alındığında) ve gerçekten iyi bir değer deposu olmanın iyi bir değişim aracı olmakla çakıştığını kabul ediyorum. Paranın her ikisinde de aynı anda iyi olması zordur. Bununla birlikte, bitcoin’in değerli bir depo olup olmadığına bakılmaksızın, ölçeklenebilirlik tartışmasının yapılacağı maddenin kalbi olduğunu düşünüyorum.

Cameron Winklevoss, bir Bitcoin ETF’sini gerçeğe dönüştürmek için “kısa vadeli” planları hakkındaki bir soruyu yanıtladı.

Komisyon’un kaygılarını anlıyoruz ve bu kaygıları ortadan kaldırmak için çok çalışıyoruz ETF’yi gerçeğe dönüştürmek için her zaman olduğu gibi kararlıyız!

Başka bir kullanıcı “piyasa gözetimi” ile ilgili endişeleri olduğunu söyledi. Buna cevap olarak Cameron:

Biliyorum, kulağa kötü geliyor,Pazar Yeri Gözetimi, hisse senedi türevlerinde ve türev piyasalarında yaygındır – bu yüzden tekerleği yeniden icat etmiyoruz, sadece en iyi uygulamaları kripto haline getiriyoruz dedi .