Hiç Kimse Verge Fiyatının Neden Yükseldiğini Bilmiyor

Bugün piyasa çoğu kripto para birimi için iyi bir gün olmasa da, bazı para birimlerinin olumsuz eğilimi yakalamaya devam ettiği görülüyor. Örneğin, Verge, başarısız PornHub ortaklığından bu yana bir süredir Konuşulmuyordu.Öyle olsa bile, para birimi şu anda olumlu bir ivme yakalamış olsa da, bunun bir başka pump and dump olup olmadığı merak ediliyor. Sadece zaman böyle olup olmadığını söyleyecektir.

Verge Fiyat Artışının Tabanı Yok

Verge bugün piyasadaki diğer tüm para birimleri ile karşılaştırıldığında Yaşanan bu artış normal bir olay gibi gözükmemektedir.Aynı zamanda, bu hareketin ileriye doğru nasıl hareket edeceği düşünülmesi gereken bir konu. Spekülatörler için, bu mevcut kazançlar oldukça hoş olacak, ancak XVG’nin gerçek değeri havada kalıyor.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca, biraz şaşırtıcı bir Verge fiyat artış eğilimi yaşandı. USD değerinde% 6.3, Bitcoin değerinde% 12.2 artışla güçlü bir XVG, şu anda 0.0077 $ veya 201 Satoshi seviyesinde yer alıyor, bu değerin gelecek saatler ve günlerde daha fazla artmayacağı düşünülüyor.

Sosyal medyada, Fenomenler şu anki XVG / BTC seviyesinin en yüksek seviye olup olmadığını tartışıyorlar. Daha spesifik olarak, XVG ‘nin 200 Satoshi’yi geçmiş olması kâr elde etmek için yeterli olacağı düşünülüyor. Buna rağmen, mevcut yükseliş eğilimi, kısa vadede bazı şaşırtıcı gelişmelere yol açabilir herkesin bildiği gibi.