Ödeme Olarak Bitcoin Kabul Eden İnternet Siteleri

Fancy.com – Ev eşyaları ve moda ürünleri satan kadınlar için bir site. Kanepelerden topuklu ayakkabılara kadar her şey var.

Microsoft – Direk ödeme olarak bir seçenek olmasa da, Bitcoin kullanmak isteyen,Microsoft hesabı olan kullanıcılar hesaplarında “Fatura ve Ödeme Seçenekleri” ne gidebilir ve “Bitcoin’u Kullan” a tıklayabilirler. BitPay’i kullanarak bir kerede 100 dolara kadar ödeme yapabilirler.

Newegg.com, çevrimiçi olarak en büyük bilgisayar mağazalarından biridir ve bilgisayar ve elektronik ile ilgili neredeyse her şeyi satmaktadır. Eğer bir PlayStation 4, yeni bir oyun bilgisayarı, iyi bir dizüstü bilgisayar, bir ses sistemi, bir televizyon satın almak isterseniz, bunu Newegg sitesinden Bitcoin Ve Bitcoincash kullanarak alabilirsiniz.

Namecheap.com – Tamamı ile Bitcoin’i kullanabileceğiniz barındırma seçeneklerine sahip tam hizmet alan adı kayıt sitesi. Microsoft’a benzer şekilde, öncelikle hesabınızı seçtiğiniz bir Bitcoin miktarı ile “toplamanız” gerekir ve daha sonra hizmetler için ödeme yapmak için hesap bakiyenizi kullanmakta serbestsiniz.
ExpressVPN – Bitcoin ödemelerini kabul eden güvenilir ve saygın bir VPN servisi.
PureVPN – PureVPN, şu anda Bitcoin’i kabul eden bir başka  sanal özel ağ (VPN) servisidir.
NordVPN, SurfShark, CyberGhost ve HideMyAss gibi birkaç diğer VPN de Bitcoin’i kabul eder.

CheapAir.com – Bitcoin kabul eden web üzerindeki en eski şirketlerden biri ve Bitcoin ile otel, uçak ve kiralık araba rezervasyonu yapmanıza olanak tanıyan, rekabetçi bir seyahat rezervasyon hizmeti. Bitcoin’i çok seviyorlar, bloglarında bundan bahsetmeyi hiç bırakmıyorlar.CheapAir.com her zaman bunu kabul etti ve muhtemelen her zaman olacak.
Bitcoin.Travel- sitesinde oldukça uzun bir süredir  bitcoin ile alışveriş devam ediyor ve Dijital para ile uçuş rezervasyonu yapmanın en kolay yolu.

PizzaForCoins.com- Litecoin, Ethereum veya Monero gibi düzinelerce seçenekle ödeme yapmak için kullanabilirsiniz.
İngiliz web sitesi ordertakeaways.co.uk Bitcoin kullanarak İngiltere’deki düzinelerce restorandan sipariş vermenizi sağlar.
Birçok Avrupa ülkesindeki müşteriler, kripto merkezli bir kahve dağıtıcısı olan CryptoCoffee’den kahve alabilir.